Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Így is támogatnád a lányod...

Így is támogatnád a lányod lakhatását egyetem alatt?

Figyelt kérdés

Ki tudod fizetni bőven az albérletet neki, de ő beszáll, amennyire tud. Viszont felmerült, hogy az egyik fiú barátjával, akivel gimi óta legjobb barátok egyébként, lakhatnának együtt, mert mind a kettőjüknek oké lenne, a lányod meg amúgy is szeretne lakótársat, el is fér, van különszoba, ráadásul nem ismeretlen neki az illető.


A kérdés az, hogy támogatnád-e anyagilagy, hogy a lányod egy fiúval éljen együtt, aki nem is a párja?


2022. febr. 2. 20:59
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
16%

10es, tessék:


,,támogatnád-e anyagilagy, hogy a lányod egy fiúval éljen együtt"



Én csak a lányom részét fizetném. Vagy fizesse ő, így kevesebbet is kell, én meg havi vagy heti szinten támogatnám egy táska cuccal.

2022. febr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
90%
Ha támogatnám mondjuk 80 rudóval a lányom lakhatását, akkor nekem mindegy lwenne, hogy abból egy garzont bérel és még hozzátesz, vagy egy szobát és még spórol is belőle talán. Egyébként meg ha felnőtt nő akkor nem szólok bele kihez költözik.
2022. febr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
88%

#11: Remek, kiemeltél egy mondatot a szövegkörnyezetből és félremagyarázva azt hőbörögsz...


Miközben a kérdés:

Így is támogatnád a LÁNYOD lakhatását egyetem alatt? A LÁNYOD lakhatását, tehát csak az övét... Istenem...

2022. febr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Én azt hittem, hogy a kérdésből egyértelmű, hogy a fiú a saját részét fizeti. Az, hogy a szülő simán tudja fizetni akár fullba az egész albérletet az csak annyiban releváns, hogy amúgy anyagilag nem indokolt a lakótárs.
2022. febr. 2. 22:21
 15/41 anonim ***** válasza:
96%
Persze, hogy támogatnám. Egyetem alatt én is laktam együtt fiú csoporttársammal kettesben, sokkal jobb volt, mint korábban lányokkal, rend és tisztasag volt
2022. febr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
90%

"hogy a lányod egy fiúval éljen együtt, aki nem is a párja?"


*lakjon együtt

Nem ugyanaz


Igen, támogatnám

2022. febr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
90%

#16 Tökéletes megfogalmazás.


Én erre mondtam mindig, hogy a lakótárs nem élettárs, nem együtt élünk, hanem együtt lakunk.

2022. febr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
96%

Magyarul akkor a lényegi kérdés lefordítva az, hogy nem-e félnétek, hogy történik köztük valami.

Mivel egyetemből ítélve mindketten felnőtt emberek, így ez a része rájuk tartozik, amúgy meg nézzük onnan legalább olyannal lakik együtt akit ismer.

2022. febr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
90%

Ó, igen. Szülőknek pedig ajánlom Mona Kasten Újrakezdés című könyvét 😁

De egyébként tényleg, én nem ellenezném ezt a felállást.

2022. febr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
94%
A kérdés lényege az hogy úristen mi lesz ha összejönnek? Ha annyira szexelni akar a lány akkor úgyis fog mert felvisz valakit. Ebből a szempontból tényleg mindegy hogy fiú vagy lány a lakótársa. Mivel ismeri, barátok voltak előtte ezért nem félnek higy pl zaklatni fogja. Nekem is voltak fiú lakótársaim, nem volt rossz tapasztalatom a takarítást leszámítva. De a lányok se tisztábbak sokszor.
2022. febr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!