Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Így is támogatnád a lányod...

Így is támogatnád a lányod lakhatását egyetem alatt?

Figyelt kérdés

Ki tudod fizetni bőven az albérletet neki, de ő beszáll, amennyire tud. Viszont felmerült, hogy az egyik fiú barátjával, akivel gimi óta legjobb barátok egyébként, lakhatnának együtt, mert mind a kettőjüknek oké lenne, a lányod meg amúgy is szeretne lakótársat, el is fér, van különszoba, ráadásul nem ismeretlen neki az illető.


A kérdés az, hogy támogatnád-e anyagilagy, hogy a lányod egy fiúval éljen együtt, aki nem is a párja?


2022. febr. 2. 20:59
1 2 3 4 5
 21/41 anonim válasza:
92%
Igen 🙂
2022. febr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
91%
Ha egyébként is lakótársat akar, akkor szerencse, hogy van egy barátja, akivel jól kijönnek. Egy ismeretlen lakótárs mindig lutri. Különben meg egyetemisták, az se tartozik rám, ha összejönnek.
2022. febr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy én is úgy értettem, hogy te fizetnéd a lányod lakását, és a fiú ingyen élne ott. Szerintem sem volt egyértelmű. Viszont így, hogy a fiú fizeti a saját részét, így nem értem mi a kérdés. Miért lenne ez bármiben más, mintha a párja vagy barátnője lenne? Konkrétan fogalmam sincs mi így a kérdés.
2022. febr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
2%
Nem támogatnám! Felnőtt ember, oldja meg magának, ha már külön lakik, akkor külön gondoskodjon is magáról.
2022. febr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
94%
tíz év van köztünk lányok (hárman vagyunk) meg az egy szem férfi lakótársunk között. mi 22-24, ő 34 lesz mindjárt. felnőtt emberek között ezen már senki nem akad fenn (még az én erkölcscsősz balfsz apám se).
2022. febr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
92%
Ha a legjobb barátja, akkor végül is az sem baj, ha összejönnek, nem?
2022. febr. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Ha jól megvannak, örülnék is, hogy nem egyedül lakik. Lefekszenek egymással vagy sem, az az ő dolguk.
2022. febr. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
84%

Ha fizetné az albi felét akkor a lányom részét fizetném.

Ha nem, akkor nem. Nem azért fizetek hogy ingyen ott lakjon valaki.

2022. febr. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
96%

Egyértelműen támogatnám.

Egyetem alatt több példát is láttam arra, hogy fiú és lány, nem pár, hanem barátok, együtt laktak. Nem volt benne semmi rendkívüli.

2022. febr. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
82%

Ezt a fiút legalább ismered, tudhatod, hogy megvédi a lányodat, ha baj van. Szerintem jó választás a lakótárs. Egyetemi évek alatt meg pláne.

A pénzt meg el fogja herdálni, de erről szólnak az egyetemi évek. Megadnám neki.

2022. febr. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!