Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Semmit nem mondhatok el anyámnak?

Semmit nem mondhatok el anyámnak?

Figyelt kérdés
Sajnos semmit nem tud az életemről, mert mindenbe beleköt, csesztet, kifordítja a szavaimat, bánt, semmi nem jó neki. Ha valamit vesz azt hallgatom tőle évekig. Külön élek tőle,nem tudja, hogy van barátom jó féléve. Zavar, hogy semmit nem tud rólam, önmaga miatt amilyen viselkedésű velem. Egy jó szót nem kaptam tőle. De ugye ő csak jót akar nekem, amikor osztogatja a csodás tanácsait. Pl covid idején semmiképp ne vállaljak gyereket, nézzem meg mennyien válnak. Mintha tudat alatt nem akarná, hogy boldog legyek.

2022. febr. 13. 20:41
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
92%
A férjem anyja ilyen. Nem mutatott be neki engen soha, pont ezért. Az unokáját sem ismeri. Próbált a férjem közeledni, találkozót szervezni, amikor megkérte a kezem, de őrületes hisztik lettek belőle, az esküvőt is majdnem megtrollkodta az anyuka. Mert akkor már az volt a duma, hogy mindig is meg akart ismerni, de a ferjem szemét, mert soha nem oszt meg vele semmit. Ez nem igaz természetesen, ő zárkózott el mereven, lek.rvázott stb. Ennek ellenére a gyereket hajlandó lett volna megmutatni. Akkor is ment a nyivákolás, ez se jó, az se jó, neki most nincs befestve a haja (!!!), szóval akkor ennyi volt, ilyen nagymama az én gyerekemnek nem is kell. Ő csinálta magának. Férjem sem képes vele megszakítani a kapcsolatot, így aztán folyamatosan hallgatja a műsort, hogy ő mennyire szeretné a kis unokáját megismerni, jaj, de aranyos stb... de ha elkezd a férjem valamit szervezni, semmi nem jó... de így meg folyton megy a duma, hogy a férjem a hibás, hogy nem ismer minket az anyja... iszonyat lelki teher sajnos.
2022. febr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Igen dettó mint anyám. Meséljek neki mi van velem, semmit nem mesélek magamról, de ha mesélek, akkor meg kiforgatja a szavaimat gonosznak nevez.Undorító mocskos szemét a viselkedése, és csakis azert kéne gyerek, hogy ne ilyen legyek vele.
2022. febr. 14. 13:20
 23/37 A kérdező kommentje:
Pluszba anyam jon masokkal, hogy ki hogyan él, nézzem meg egyiknek sincs normális kapcsolata. Mintha azt akarná, hogy nekem ne legyen normális életem.
2022. febr. 14. 14:02
 24/37 anonim ***** válasza:
87%
Ne akarj neki megfelelni, nőj fel! A te anyád nem igazi anya, csak biológiai. Keress egy pszichológust (már ha ki tudod gazdálkodni), akivel elbúcsúzol a vágyott anyaképtől.
2022. febr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Csodás. Nem tudtam, hogy ennyien szenvednek ettől.
2022. febr. 14. 14:46
 26/37 anonim ***** válasza:
30%

Nem akarsz megszakítani minden kapcsolatot vele

De Nem is felel meg ő neked mint szülő

Mit szeretnél konkrétan:Bologatós helyeselő kiskutyát?

Igen jó magam is tanácsoltam sok mindent a gyerekemnek Aztán az ellenkezőjét tette

Ma meg hogy sok mindenben igazam lett finoman fogalmazva nyafog

Hát ennyi

Tudod azt szoktam mondani véleményeket meg lehet hallgatni felnött emberek vagyunk mindenki úgy él ahogy akar

(Tudod szabad akarat)

Találkozz vele ritkábban akkor az ő úgymond felháborító természete gondolkozása nem irritál ennyire

Más generáció mind te és attól szép a világ hogy minden ember egyéniség és két embernek még akkor sem kell úgyan úgy látnia a világot hogy vérrokonság köti össze őket!

Azért jó ha tudod egy anya sem akarja hogy a gyereke boldogtalan legyen.Inkább tapasztalatból beszél neked meg jogod van nem azt csinálni amít mond!Nem hinni neki!

2022. febr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, ha még több milkó örökség sincs kilátásban, halál feleslegesen szophatod magadat, merthogy "mégis az anyám". Te komolyan, neked erre igényed van, hogy így elbaxd az életedet, vagy annak háromnegyedét? Gondolkodj már...

Elhiszem, hogy fáj, én is hasonló mutterral vagyok megverve és tudod mit? Egy percig nem sajnálnám, ha az enyém megpandálna, annyit ártott nekem...

Ha nem akarod elcseszni az életed, tess szíves elmenni pszichológushoz, vagy ha erre sem vagy hajlandó, ne sírjon a szád, ha egyedül halsz meg, mert ezt normális férfi el nem viseli...

Ha csak nem fogsz ki olyan balekot, mint a tesót dédelgető kérdező, de ott a vőlegény is egy önsorsrontó balek...

2022. febr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Ma borítottam mindent. Állítasa szerint megtagadom a csaladom nem szeretem, sosem szerettem, mert egy csaladja van az embernek, es egy ferfi sem lehet annyira fontos, mint a család. Amíg nincs biztos jövőm ne akarjak én gyereket. Csak nemtudom egy anya miert akarja bokdogtalansagra karhoztatni a gyerekét, hogy egyedul rohadjon meg.
2022. febr. 23. 17:47
 29/37 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező, mond valamit az a közmondás, hogy "dögöljön meg a szomszéd tehene is"? Kis házi, google a barátod.
2022. febr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Igen, csakhogy en nem egy szomszed vagyok.
2022. febr. 23. 19:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!