Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Semmit nem mondhatok el anyámnak?

Semmit nem mondhatok el anyámnak?

Figyelt kérdés
Sajnos semmit nem tud az életemről, mert mindenbe beleköt, csesztet, kifordítja a szavaimat, bánt, semmi nem jó neki. Ha valamit vesz azt hallgatom tőle évekig. Külön élek tőle,nem tudja, hogy van barátom jó féléve. Zavar, hogy semmit nem tud rólam, önmaga miatt amilyen viselkedésű velem. Egy jó szót nem kaptam tőle. De ugye ő csak jót akar nekem, amikor osztogatja a csodás tanácsait. Pl covid idején semmiképp ne vállaljak gyereket, nézzem meg mennyien válnak. Mintha tudat alatt nem akarná, hogy boldog legyek.

2022. febr. 13. 20:41
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező, te ennyire gyökér vagy, komolyan???? Ez egy közmondás, amit nem szabad szó szerint venni...
2022. febr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
77%

Egy szerelem bizony érhet annyít mint a család (Ezt az évek kitartás az érzelmek döntik el a rózsaszín köd után) Reméljük a te kapcsolatod esetében így lessz.

De egy gyerek gondolatához ennél ha tetszik ha nem több kell igen:STABIL ANYAGIAK Ezt követöen még elgondolkodni azon is hogy a 3éves kor után hogy fogsz tudni újra dolgozni hogy tudod megoldani a problémát ha pl.beteg nem tudod oviba bölcsibe vinni

Ha a pároddal ezt ketten meg tudjátok oldani plusz már van lakásotok

Hajrá mindenki mehet a sóhívatalba

De ha valami ebből hibádzik nem bíztos hogy pont gyereken kell törni a fejedet.Nem gonosz dolog senkítől ha erre figyelmeztet!

Mert úgye mindenki a maga erejéből játszom független felnöttet

Itt lehet is arról olvasni hogy a rigolyás szülővel csak sok milliók fényében kell kapcsolatot tartani

Kéretik ezt sem tenni a számító ember igen vísszataszító tud lenni

Ha egy szülőről ez a vêlemény a vagyona végett sem kell keseríteni a felnőtt gyerek életét és a szülőjét sem

Majd öreg napjait elrendezni úgy hogy neki jó legyen

2022. febr. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
73%
27. Mit jelent az, hogy "megpandál"?
2022. febr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
85%
33: meghal
2022. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Köszi 27-es. (33 voltam)
2022. febr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyes hogy mekkora pàrhuzam van a te és az én sztorimmal kapcsolatban. Nekem is adott egy 98% ban a leírtjaiddal egyező anya. Minden van nálunk is amit el tudsz képzelni illetve amit te leírtál. Annyi különbséggel, hogy 18 éves koromban feljelentett mert azt állította hogy nekimentem amikor egy vita közepén azt mondtam neki, hogy apám nem érdemelte ezt amit kapott tőle (megcsalta, hazudozott róla, becsületsértette és még millió tényleg millió dolog). Fater se volt egy könnyű típus de tett és tenni akart a családjáért. Értem is sok dolgot tett, hozott-vitt, barkácsoltunk, horgásztunk, autóztunk, autót szereltünk, sok mentális tudást is adott. Mindent amit egy kisfiú szívesen gondol vissza. Olykor nehéz de jó ember. Jobban szeretem őt mint anyám de erről csak anyám tehet. Ezert is gyűlöl engem de annyi felelősségtudata nincs hogy magában keresse a miértet. Apám rengeteg mindent is tett a házunkért is. Anyám ennek a szöges ellentéte. Ő azt állítja hogy semmit nem tett, hogy alkoholista(soha nem làttam részegen), hogy bántalmazta( soha nem ütött meg engem se őt). Amióta csak az eszemet tudom széthúz, megmérgez mindent. Hazudozik a barátnőinek, ismerőseinek, egyszerűen valótlan dolgokat állít és úgy csavarja a történetet hogy a saját malmára hajtsa a vizet. Megrögzött hazudozó. Kisvárosban élünk és szabályosan 1-2 év alatt úgy le karaktergyilkolta apám a helyen hogy évek óta külföldön él mivel nem lenne gyomra ide 1 hónapra se visszaköltözni. Jelenleg arra várok, hogy el tudjak költözni és a lehető legkevesebb interakcióban lenni anyámmal. Őszintén szólva a megbocsátás híve vagyok de neki ezeket soha nem fogom tudni. Elvette az egész gyerekkoromat. Ahogy az előttem lévők is leírták, ő maga harcolta ki magának. Ő is ezt kapta a szüleitől, de ez nem mentség. Látszik rajta hogy ezt élvezi amikor aláz, meg mondogatja, hogy engem egy nő se fog elviselni meg olyan vagyok mint apám, meg a nagypapám, soha nem lesz belőlem semmi, nélküle semmi lennék. Ha vesz egy tábla csokit nekem akkor 2 hétig azt hallgatom hogy ő veszi nekem a kaját és nélküle éhendöglenék. Ma pl hazaért és teljesen passzív agresszíven elkezdett kötekedni velem azon, hogy 2 bögre nem volt a konyhában és miért vagyok ilyen trehány stb. Aztán mondtam hogy velem ezt ne majd odajött és leköpött hogy “ennyit ér a szavad”.
2022. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Azért nem teljesen hasonló. Az én anyám nem piál, és nem beszél semmit másoknak hazugságokat. Annyi max, hogy vetít a facen, a csodálatos anya posztokat posztolja. Már elmondtam neki, hogy van barátom, azt mondta, vigyázzak az elején ilyen később másmilyen lesz. Nagyon óvatos. Igazából mikor régebben el volt neki mondva a párom, akkor is azt mondta nem a családunk része, csak mert nem kedvelte, ezért vagy nem lett meghívva szülinapra nyilván az enyémre, karácsonykor sem jöhetett, mert nem tartozik a családhoz.Mint az egyik kommentelőnél, hogy csak a férje megy el az ilyen rendezvényekre.De talán el kéne fogadnu, mint ahogy egy filmben is mondták, hogy később, ha feleség nem is de anyuka leszek, ha tetszik, ha nem.
2022. márc. 3. 08:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!