Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan legyen vége ennek az...

Hogyan legyen vége ennek az egész terrornak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 19 éves lány vagyok egy szakács szakmával és saját keresettel. A szüleimmel élek de nagyon eldurvultak otthon a helyzetek. Saját családi vállalkozásba dolgozom bolti eladónak. Viszont a munkatársaim olyanok ha nincs kedvük nem jönnek be dolgozni.( 1nap 16 óra munka)

Ebből lett egy szép nagy vita hétvégén szabadnapos voltam épp a párommal ünnepeltük az egy éves évfordulónkat, egyszer csak csörrent a telefonom anyum volt az hogy menjek be dolgozni mert a munkatársam nem hajlandó holott az ő napja lett volna. Idegességben azt mondtam hogy nem megyek be amúgy se voltam a közelben majd hozzám vágták hogy én egy idióta picsa addig csinálták ezt ameddig el nem kezdtem sírni (elég rosszul esett). Végül az lett hogy a kollegám bement dolgozni de a szüleimtől megkaptam hogy hagyjam őket békén. Ma hétfő van én dolgozom,bejött reggel apum azzal a szöveggel,hogy sok amit én csinálok és hogy biztos a párom tömte tele a fejem és hogy ez be lesz fejezve otthon leszek ezentúl velük. Kiálltam magamért mondtam,hogy nem szeretnék otthon lenni állandó veszekedések anyám miatt,majd közölte,hogy majd ők eldöntik nekem mi a jó. Delután anyum jött be hogyha én nem hagyom ezt abba hogy szabadnapomon elmegyek páromhoz akkor megverettet apámmal és hogy egy utolsó k….va vagyok vagyok. Tanácstalan vagyok mit tudnék csinálni párom mondta hogy költözzek hozzá ameddig nem tudunk egy lakást venni. (Hozzá teszem jól keresünk mind a ketten és párom 20 éves)

Mondjak fel a boltban és éljem az életem? Köszönöm a válaszokat.



2022. febr. 14. 15:15
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a végleges lelépésre gondoltak, hanem hogy csak most elmégy a párodhoz, majd másnap hazamégy.

Írd meg, hogy mi volt!

2022. febr. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
37%

Mi az oka, hogy nem mondasz fel azonnal?

Ki nem szja le, mit hisztiznek? Beadod a felmondást, ahogyan a szerződésben áll, amit aláírtál, mint alkalmazott és ennyi.

2022. febr. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 A kérdező kommentje:

49/52: Szia! Nem Réka vagyok! Esetleg ismersz olyat aki ugyan ebben a cipőben jár?

Azt beszéltük a párommal,hogy jövő héten ide költözök hozzá. Március közepén pedig megyünk Angliába. :)

2022. febr. 15. 13:56
 54/55 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá kérdező! Tiszta szívből drukkolok az új élethez!
2022. febr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. febr. 15. 20:45
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!