Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tegyem ezt rendbe...

Hogyan tegyem ezt rendbe magamban?

Figyelt kérdés

Lehet rossz kategória, de mivel apámról is szól a kérdés így ide raktam.


Apám sosem fogadta el a korábbi kapcsolataimat, azon belül pedig mindig azzal volt a baja hogy én kivel vagyok.


Tudnék durva sztorikat leírni, de az hosszú lenne, viszont volt már hogy kiakart tagadni, vagy kidobni engem mert nem tetszett neki az akkori srác akivel randiztam és még kiskorú voltam.

Sosem álltam le semmilyen alkoholista vagy drogos, bajkeverő emberrel.


Sosem volt semmi jó neki. Túl idős, túl messze lakik, cigány, miért nem jómódú, tán cigány az anyja/apja, mit akar egy budapesti tőlem, csak jogász, orvos, valami jómódú lehet.


Annyira messzire ment ez az egész hogy teljesen elfordultam az ismerkedéstől, mert elkapott a szorongás és a gyomorideg mikor találkoztam valakivel, és rögtön tudtam hogy apám utálni fogja, mert nem felel meg minden elvárásának. Tudatalatt már apámnak akartam a tökéletes férfit megtalálni... nem sikerült, akárkit mutattam be, ment a vita, meg a lebeszélés.


Apámnak olyan követelései voltak ezzel kapcsolatban hogy csak velem egykorú lehet, csak a városomba lakhat, nem lehet cigány, nem lehet külföldi, nem lehet pesti, csak diplomás, jómódú, vagy orvos vagy jogász, esetleg ügyvéd, a lényeg hogy valami ilyesmi jól fizető munkája legyen.


Most úgy jött a helyzet hogy visszaköltöztem szüleimhez. Viszont mikor külön éltem, akkor is ugyanez az érzés kavargott bennem. Nem tudok nyitott lenni az ismerkedésre.


Olyan munkám volt meg van most is, ahol rengeteg külföldivel találkozok. Neki ez a legnagyobb probléma. Hogy simán előfordulhat hogy épp egy külföldi tetszik meg. Életembe nem láttam ilyen embert aki ilyen szinten irtózik más nemzetiségű emberektől. Rengeteg ismerősöm van a világ minden tájáról. Mikor bemutatnák valakit, már húzza a száját, pofákat vág. Megsem akar ismerni senkit, rögtön jönnek az előítéletek. Azt hogy hogyan viszonyul mondjuk az ázsiaiakhoz vagy feketékhez, inkább nem is írom.


Nem tudok úgy a dologhoz állni már hogy MAGAMNAK keresek párt és nem neki. Pszichológusra lenne szükségem? Vagy mit tegyek hogy elmúljon ez a szorongás? Egyszerűen nem megy így az ismerkedés.


22N



2022. márc. 23. 13:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a kedves papa 100 milliós hozományt adna neked hogy ilyen

magasak az elvárásai? :-)

Vagy te vagy Palvin Barbi 2.0?

Húzz el onnan, minél előbb.

2022. márc. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%
De Mért Laksz Ott?
2022. márc. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
El kell mielöbb kötlözni ebböl a közegböl.
2022. márc. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Költözz el az apádtól. Magadnak választasz párt nem neki! Pszichológus sokat segíthet.
2022. aug. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!