Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi lehet az oka annak, ha egy...

Mi lehet az oka annak, ha egy apa, aki elméletileg szereti a gyerekeit, önszántából elhagyja a családját, alig törődik a gyerekeivel, alig keresi őket, anyagi szempontból is elhanyagolja őket? (az anya nem tiltja a gyerekeket az apától)

Figyelt kérdés
2022. ápr. 8. 18:23
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

27-es, engedd meg, hogy megosszam veled, hogy amikor terhes voltam, a párommal beszélgettünk egy ismerősünkről, aki válás után nem kereste a gyerekeit. A párom teljesen meg volt botránkozva rajta, hogy hogy tudja valaki eldobni a saját gyerekét, nem is érti, ő sosem tudná megtenni. Én sem éreztem úgy, hogy ő ilyen nemtörődöm fajta lenne.

Aztan hamar szétmentünk, rá pár évre pedig olyannyira kiszállt a képből, hogy konkrétan örökbeadta a gyereket az új férjemnek. Azóta se látta. Hát ennyit arról, hogy ő ilyet sose tenne...

2022. ápr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Teged is nagyon sajnállak hogy ekkorát csalodtal:(


Nem is ertem az ilyen apakat és anyanak

2022. ápr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Mintaapa... aha, mint az enyém :D


Amíg a mostohámmal össze nem jött, mert utána kb le se tojt.

2022. ápr. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
27-es, uhhh, de naiv vagy.
2022. ápr. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
100%

Hány évesek a gyerekek?

Apukának esetleg van az új kapcsolatábol gyermek?

Hány éves a mostoha anyuka? Mert mostansag már az a “divat” hogy az apa összejön egy nala 20 évvel fiatalabb csajjal, aki szül neki és megvannak.

2022. ápr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!