Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek elköltözzek...

Szerintetek elköltözzek itthonrol?

Figyelt kérdés

18 eves vagyok, szuleimmel élek. A sulit abba hagytam par honapja mert ugy gondolom hogy haszontalan es amugyis más életcéljaim vannak ahol nem szukseges az éretségi sem az egyetem. A szuleim ezért nagyon csúnyán bánnak velem es folyton a fejemhez vágják hogy jo hogy mas gyerek tud iskolaba járni es büszkék lehetnek a szüleik. Soha nem szerettem iskolaba jarni csak az ök kedvukert jutottam el idaig is, de mar meg untam hogy mindig másnak a kedvére járjak.

Lejáratnak itthon és lehordanak mindennek, nekem rosszul esik, szerintetek elköltözzek? Vagy mitévõ legyek?

* legyszi hanyagoljatok ezt hogy folytasam a sulit.


2022. máj. 3. 17:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/104 anonim ***** válasza:
96%

Szuper munka lehet amihez nem kell nyelvtudás. :/ Takarítás vagy narancs/paradicsom szedés?

Menj, húzz le pár hónapot, aztán rájössz, igaza van a szüleidnek. Hajrá!

2022. máj. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/104 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos vagy nem sajnos, az előttem válaszolóknak igazuk van. Mi a garancia arra hogy kimész és jól fogod magad érezni? Ha nem tudsz az ország nyelvén, hogy akarsz tájékozódni, vásárolni, kommunikálni úgy egyáltalán az emberekkel? Ha meggondolod magad, és nem akarsz ott maradni, hova fogsz menni?

Annyi minden kérdéses még... hidd el nekem, nem az lesz a megoldás hogy elmenekülsz otthonról.

2022. máj. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/104 anonim ***** válasza:
95%
Nyelvtudás nélkül ha elveszik az útleveled és napszámos rabszolgát csinálnak belőled, nem is tudsz új iratokat kérni. Azt csinál veled odakinn bárki, amit akar. Itt tudsz beszélni, mégsem boldogulsz. Odakinn némán nyilván sokkal rosszabbul fog menni minden.
2022. máj. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/104 anonim ***** válasza:
94%
Mi az a képességed, amivel kinn boldogulni akarsz?
2022. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/104 anonim ***** válasza:
83%
Nem baj. Szükség van gyári robotmunkásokra, mekis eladókra és utcaseprőkre is.
2022. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/104 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudja még az iratait sem elintézni kinn. Tudatlan és tehetetlen, éretlen kisgyerek.
2022. máj. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/104 anonim ***** válasza:
93%
Én is azt hittem nem kell, utólag szereztem szakmát...
2022. máj. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/104 anonim ***** válasza:
93%

"Életcéljaim vannak"


És azt miből és, hogy akarod megvalósítani?

Attól még, hogy külföld mosogatásból, gyári melóból nem igen kell álmodoznod semmi komolyról esetleg ha hónapokig gyűjtögetsz el tudsz menni egy komolyabb helyre nyaralni. A külföldi munkaerő kölcsönzők pedig jól le fognak húzni, jobb esetben át vesz a cég, rosszabban pedig kezdheted elölről. Ráadásul nyelvtudás nélkül.Oké most ide fel vesznek és mi van ha pár hét után azt mondják, hogy viszlát? A semmire alapozol komoly döntéseket. Mi a garancia arra, hogy más cég fel fog venni?


Menj vissza a suliba, tanulj valami szakmát és nyelvet, hogy legalább megértsd mikor beszélnek hozzád. Ilyen gyerekes hozzáállással ne számíts semmi jóra.

2022. máj. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/104 anonim ***** válasza:
92%
Költözz:-) a szüleidnek is jobb ha nem élősködsz rajtuk
2022. máj. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/104 anonim ***** válasza:
94%
Szánalmas vagy. Nem értem miért hiszik azt egyesek, hogy az valami nagy dolog, ha nem érettségiznek le, mintha valami felsőbbrendűek lennének, akiket nem darált be a rendszer. Szerintem gáz, ha valaki nem képes leérettségizni a mai világban, mindenki szánalmas, aki a 80-as években és azután született és nincs érettségije. Főleg, mert le is van butítva az egész. Régen más rendszer volt, szóval az 50 felettieknek, ha nincs az azért másabb. Ha valakinek nincs érettségije az egyenlő azzal, hogy egy lusta mihaszna link alak. Persze aztán ezek nézik le a diplomásokat, mint a nyomorult exem. Az is azt hitte, hogy ő valami nagyszerű, mert nem érettségizett, én meg voltam a szánalmas munkakerülő leendő diplomás. Állandóan az próbált meg engem hülyézni kb. Mert ugye egy eü. diplomát nagyon könnyű szerezni és csak bulikázik az ember...
2022. máj. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!