Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Eldobnátok az alakuló életetek...

Eldobnátok az alakuló életeteket édesanyátokért aki eldobott titeket?

Figyelt kérdés

Tömören, anyám sosem viselkedet anyaként. Mamámmal egyháztartásban éltünk 14 éves koromig.

Mama nevelt, tanított, ruháztatott, etetett.

Anyám ugyan ezt tette a húgommal.

Majd mamám halála után keresztapámhoz költöztem mert anyám nem kívánt tudomást szerezni rólam,részt venni az életemben.

Éveken keresztül egyáltalán nem beszéltünk, többször kerestem hiába.

Majd a húgom ballagásán találkoztunk onnantól beszélünk.

Többször kért anyagi segítséget és mégtöbb érzelmi támogatást.

Most menekülne az agresszív alkoholista párjától és egyetlen megoldást lát ha velem közösen tenné ezt.

Az elképzelése, hogy “közösen” veszünk egy kertesházat.

Én rendelkezem kezdőtőkével, hitel képes vagyok és simán tudnék vásárolni egy lakást(nem kertes házat) de jelenleg még várnék leginkább az árak miatt.

Ill mivel ő nem rendelkezik semmiféle megtakarítással és semmilyen ingósággal így feltételezem maximum kezes lehetne.

A hitel az enyém lenne, de a házat felesbe szeretné.

Én viszont ez egyáltalán nem akarom.

A húgom az épp aktuális párjával èl 150 kilométerre és nem is rendelkezik egy lakás/ház vásárláshoz biztos élettel.


2022. máj. 10. 21:50
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom cifrázni, mert nem bírná a papír!

NEM!!! Soha!

(még jó kapcsolat esetén sem)


Mondom ezt úgy, hogy 10 éves koromtól nagymamám nevelt, apámmal már felnőtt koromban találkoztam először.

Ha eddig boldogultál nélküle akkor most minek?

(igerettel, meg sajnálattal tele a padlás, azzal neked nem lesz jobb!)

2022. máj. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas NEM!!!

Sajnos van az emberekben a rossz szülők felé valami megfelelési kényszer, kapaszkodás az elismerésbe és abba, hogy szeretve legyenek ezért sokan esnek ilyesmi hibákba, DE ezt el kell engedni. Nehogy a szeretet egy háztól függjön.

Amennyiben mégis belemennél bármibe mert nem az eszedre hallgatsz, úgy ne legyen semmilyen joga a lakáshoz véletlenül se, pl haszonélvezet…

2022. máj. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Az örökség kb 1/4 részét megkapta, felélte.
2022. máj. 10. 22:58
 14/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azt hiszem kell a megerősítés abban,hogy nem vagyok ezert sz.r ember,

Ő már elfelejtette ezeket csak a “szepre” emlékszik.

Én nem…

2022. máj. 10. 23:01
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd! Jól mondják mások, csak kihasznál. És a nagy lóf4szt felejtette el. Szakíts meg vele minden kapcsolatot, már így is okozott neked elég kárt.
2022. máj. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szar ember. Az anyád viszont igen. Távolodj el tőle amennyire lehet és eszedbe ne jusson bármiben közösködni vele! Egy másik válaszoló jól írta. Ez a nő egy parazita. Nem édesanya...
2022. máj. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen mi a kérdés?


Az ember még a saját párjával is meggondolja, hogy belemegy-e egy fél életre szóló hitelbe. Normális embernek meg alapból nem az a célja, hogy felnőttkorára összeköltözzön a saját anyjával.

2022. máj. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mennek bele, ha hulye lennek, de szerencsere nem vagyok az.

Nem is ertem, hogy miert tartod vele a kapcsolatot?

Mond meg neki, hogy sehol sem volt az eletedben, amikor neked volt szukseged ra, szoval most ne akarjon radakaszkodni!


Az pedig felettebb gaz, hogy a fel hazat maganak akarja ugy, hogy te veszed fel a hitelt. Majd azon kapod magad, hogy egyedul torleszted es odakoltoztet egy masik alkesz foszert.

2022. máj. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
6%
Csak akkor csináld, ha tényleg szeretnéd. De azt jobban meg tudnám érteni, hogy eszed ágában sincs.
2022. máj. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Én a mutteromat biztos fele ennyiért is elküldeném a halál phaszára úgy, hogy a halálos ágyáig emlegetni fogja. Menjen az ilyen undorító véglány a pichába...
2022. máj. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!