Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehetne tenni anyámmal?

Mit lehetne tenni anyámmal?

Figyelt kérdés

Mondtam neki elmegyek egy napra üdülni, megmondtam neki, hogy hová aztán az volt a válasza, hogy "Már melyik balatoni kurvádhoz mész?"


Hazajöttem múltkor reggel egy buliból, késtem kicsit mert segítenem kellett össze takarítani. Betettem a lábam a házba megkérdezi "miért késtél? Biztos basztatok a lányokkal." És ezeket tök ingerülten kérdezi. Ezért inkább nem is hozok haza senkit amíg vele élek, mert mindenkit kicsinál. Múltkor leordítottam a fejét hogy fejezze már be, de nem segít. 18/F, ő 54.



2022. máj. 12. 19:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, hogy az ördögbe képzeled, 7-es, hogy egy ilyen dilis nő majd elmegy a családsegítő szolgálatba? Minek menne?! A lelkisegélyt is tök fölösleges hívni, ők majd megszerelik az anyját? Panaszkodni akárkinek lehet, pl itt nekünk is. Annyira azért nem súlyos életválság ez, egyszerű a megoldás: nem kell hozzá szólni, el kell kerülni. Aki bolond, az úgy marad!
2022. máj. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

A családsegítő szolgálathoz az a családtag is elmehet tanácsot kérni, aki szükségét érzi a változásnak. Nem feltétlenül kell az anyának megjelennie.

Sőt, még tudnia sem kell róla!


A lelkisegély szolgálat legalább "tűzoltásra" jó - átmenetileg miért ne könnyebbüljön meg az, aki segítséget kér?!


Ui: kicsit kulturáltabban is meg lehet fogalmazni, ha ellenszenves egy megnyilvánulás. Ezen kívül a kérdezőnek írtam választ. Hagyni kell, hadd döntse el ő, hogy mennyire hasznos a számára a válaszom!


7-es válaszoló voltam.

2022. máj. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Kielégítetlen szottyadó klimaxos mami,aki irigyli a fiatalokat, mert nekik van nemi életük. Ha volna valaki , aki megrakná, azonnal abbahagyná ezt a stílust. Elégedetten vigyorogna egész nap.
2022. máj. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!