Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem kapok szülői támogat...

Miért nem kapok szülői támogatást a sportomban?

Figyelt kérdés
Van egy sport amit nagyon szeretek csinálni már kb. 3 éve, átlagosan olyan heti 8-10 óra edzésidővel. Nagyon szeretnék a jövőben versenyezni, és minél előbb el kéne kezdenem, de ahhoz hogy tovább léphessek, kéne kb. 300 ezer forint. Apukám viszont nem hajlandó támogatni valamiért, pedig ez egy havi fizetésének kb. 15-20%-a. Ráadásul ez nem is a teljes összeg, hanem a másik felét én állnám. És amúgy simán elkölt rám ennyit pár hónap alatt, pedig azok feleslegesnek mondható dolgok. Szerintetek rá tudnám venni valahogy? Mert tényleg nagyon sokat számít ez nekem, és nagyon elszomorít, hogy megadatott hogy legyen bőven anyagi hátterünk arra hogy versenyezhessek, de ő mégsem akar támogatni.
2022. máj. 17. 08:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/103 anonim ***** válasza:
86%
Jaj de kis titokzatoska vagy. Hogy válaszoljunk erre, ha nem tudjuk milyen sport?-no és fiú, vagy lány vagy?
2022. máj. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/103 A kérdező kommentje:
Kerékpár, fiú
2022. máj. 17. 08:53
 3/103 A kérdező kommentje:
Miért lényeges a kérdés szempontjából?
2022. máj. 17. 08:53
 4/103 anonim ***** válasza:
16%

Mert mondjuk én sem támogatnálak, ha lányként éppen súlyemelő akarnál lenni.

Ezért.

2022. máj. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/103 anonim ***** válasza:
100%
És mi az indoka? Miért nem támogat?
2022. máj. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/103 anonim ***** válasza:
10%
Az ilyen hülyegyerek miatt zárják le a fél várost mert passziojuk van....
2022. máj. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/103 anonim ***** válasza:
96%
Ezt csak apád tudja, őt kérdezd! Esetleg azt tudod még megpróbálni, hogy mivel ő költ rád folyamatosan állításod szerint olyan dolgokra amik feleslegesek ezt megmondhatod neki, hogy "figyelj apa ez meg ez stb... nekem nem kell ezekre ne költs feleslegesen, inkább add nekem azt a pénzt vagy vegyél a hobbimhoz kellő dolgokat".
2022. máj. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/103 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy félt. Ismerősöm unokája valami ugratós kerékpáros sportot folytat, és tavaly nagyon súlyos fejsérülése és agyrázkódása lett, úgy esett. Hetekig volt kórházban. Pedig volt rajta sisak, meg védőfelszerelés.
2022. máj. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/103 anonim ***** válasza:
94%
Gyűjtsd össze a pénz másik felét is.
2022. máj. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/103 anonim ***** válasza:
92%

Ja, akkor bringát akarsz venni! :)


Kénytelen leszel magadnak spórolgatni.

Esetleg használtat venni...!?


Hát könnyen lehet, hogy nem a pénzt sajnálja, hanem félt. Nem veszélytelen sport, már maga egy verseny sem, a bukások miatt, de az edzések az őrült autósok mellett...

Francba, a legutóbbi hír is, hogy anya és 14 éves gyerekét elütötték, s mindeketten meghaltak... Egyszerűen ökölbe szorul a kéz.

Apud lehet erre is gondol.

2022. máj. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!