Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem kapok szülői támogat...

Miért nem kapok szülői támogatást a sportomban?

Figyelt kérdés
Van egy sport amit nagyon szeretek csinálni már kb. 3 éve, átlagosan olyan heti 8-10 óra edzésidővel. Nagyon szeretnék a jövőben versenyezni, és minél előbb el kéne kezdenem, de ahhoz hogy tovább léphessek, kéne kb. 300 ezer forint. Apukám viszont nem hajlandó támogatni valamiért, pedig ez egy havi fizetésének kb. 15-20%-a. Ráadásul ez nem is a teljes összeg, hanem a másik felét én állnám. És amúgy simán elkölt rám ennyit pár hónap alatt, pedig azok feleslegesnek mondható dolgok. Szerintetek rá tudnám venni valahogy? Mert tényleg nagyon sokat számít ez nekem, és nagyon elszomorít, hogy megadatott hogy legyen bőven anyagi hátterünk arra hogy versenyezhessek, de ő mégsem akar támogatni.
2022. máj. 17. 08:47
 61/103 anonim ***** válasza:
30%
Mi a rákra kell neked 300 rugó? Én vettem egy bringát és használom, tavaly nyáron 1000km-t lenyomtam. Nem kell ahhoz ilyen drága bringa, vagy szerelés. Nem kell márka vagy magasabb szintű cucc, nem kételkedem apád döntésében. Gyűjtögess, csóri melózik mint állat, hogy el tudjon látni, erre "csak 300 ezer kell?"
2022. máj. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/103 anonim ***** válasza:
100%
Szedd össze rá a másik 300-at is, ennyi.
2022. máj. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/103 anonim ***** válasza:
95%
Hát apád nem ad pénzt, akkor kénytelen vagy te megkeresni. Versenysportoló szegény emberből úgysem lehet, nem tudod finanszírozni még a külföldi versenyekre utazás költségeit sem. Amúgy hogy állsz az eredményekkel, melyik sportklub színeiben bringázol? Vagy semmi eredmény, csak igények?
2022. máj. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/103 anonim ***** válasza:
91%

Mennyi idős vagy?


Ma már mintha kezdenének a gyerekek átesni a ló túlsó oldalára, nekem annak idején eszembe nem jutott volna így követelzőzni. Ő a szülőd, aki eltart, de hogy interneten ezen panaszkodj...

2022. máj. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/103 A kérdező kommentje:
#61 Még mindig nem 300 rugóért akarok venni, hanem 600-ért. Egyébként az szép és jó, hogy vettél egy biciklit és lenyomtál vele 1000 km-t (ez átlagosan kb. 2 havi távom). Én is megcsinálhatom, hogy veszek jófogásról 50 ezerért egy olcsó biciklit, azzal is le lehet tekerni ennyit, de az már más kérdés, hogy fent a hegyen az első komolyabb letörésnél meghalnék fejcső-törésben.
2022. máj. 17. 15:39
 66/103 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok.
2022. máj. 17. 15:40
 67/103 anonim ***** válasza:
85%
És ennyi idősen (nagykorú) képes vagy úgy picsogni, mint egy 10-12 éves????
2022. máj. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/103 anonim ***** válasza:
100%

67# Lehet, hogy már a fenekét is verte a földhöz apu akkor sem állt kötélnek ezért végső megoldás innen ötletet gyűjteni.

Eszembe jutott Ferike exöszászbúkos ördögűzése, ott az apja beígérte Ferikének a biciklit, ha kimegy belőle az ördög. Kérdező, Youtube-on keresd meg mit kell tenni, hogy apu felajánlja a bringát.

2022. máj. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/103 A kérdező kommentje:
de én nem ósanos montit szeretnék
2022. máj. 17. 15:58
 70/103 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezted apádat, miért nem támogat, gondolom. Milyen választ kaptál? vagy semmi kommunikáció nincs köztetek? Mert ha ezt nem mered megkérdeni tőle, pénzt milyen alapon vársz? Különben valszeg úgy gondolja, elég volt neki egyedül felnevelnie, nem fogja felnőtt fiának a hóbortjait is fizetni. Ha jól látom, semmilyen sportsikered nincs eddig, egyesületbe sem jársz, nem bizonyítottál, akkor pedig ez csak hobbi.
2022. máj. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!