Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem kapok szülői támogat...

Miért nem kapok szülői támogatást a sportomban?

Figyelt kérdés
Van egy sport amit nagyon szeretek csinálni már kb. 3 éve, átlagosan olyan heti 8-10 óra edzésidővel. Nagyon szeretnék a jövőben versenyezni, és minél előbb el kéne kezdenem, de ahhoz hogy tovább léphessek, kéne kb. 300 ezer forint. Apukám viszont nem hajlandó támogatni valamiért, pedig ez egy havi fizetésének kb. 15-20%-a. Ráadásul ez nem is a teljes összeg, hanem a másik felét én állnám. És amúgy simán elkölt rám ennyit pár hónap alatt, pedig azok feleslegesnek mondható dolgok. Szerintetek rá tudnám venni valahogy? Mert tényleg nagyon sokat számít ez nekem, és nagyon elszomorít, hogy megadatott hogy legyen bőven anyagi hátterünk arra hogy versenyezhessek, de ő mégsem akar támogatni.
2022. máj. 17. 08:47
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/103 anonim ***** válasza:
98%

A negatív válaszolók nagyon viccesek.:D A kis ingerszegény életük miatt azt hiszik, hogy a város az ő saját autópályájuk.


Közben pedig a város az emberek ÉLETTERE, akik néha bringaversenyt, néha prideot vagy békemenetet tartanak vagy éppen drukkolnak a kedvenc csapatuknak. Az, hogy te autóval behajthatsz az nonplusz ultra mert éppen nincsen semmi rendezvény, és általában nincs lezárva, max az esetek 5%-ban + a felújítási munkálatok.

2022. máj. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/103 A kérdező kommentje:
#21 Na és miért zavart a lezárás? :D Okozott valami tényleges kárt, mondjuk bevétel kiesést, vagy csak más útvonalon kellett menned / előbb el kellett indulnod, és emiatt duzzogsz?
2022. máj. 17. 10:21
 23/103 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehet, hogy pusztán félt téged, és azért nem támogat? De mert férfi, képtelen kimondani azt, hogy "fiam, nem szeretnélek összekaparni a műtőasztalról?"
2022. máj. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/103 anonim ***** válasza:
22%
Kérdező, a 23-as kommented szellemisége jellemző rád? Mert ritka bunkó hozzászólás.
2022. máj. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/103 Andizsuzsi ***** válasza:
68%

Kedves Kérdező! Mivel itt kellően arrogáns stílusban tudsz válaszolgatni, feltételezem, hogy eléggé felnőtt vagy már ahhoz, hogy leülj apáddal és megbeszéld vele a problémádat.

Amúgy a szülő olyan hobbit finaiszíroz, amit akar, te ne akard az ő keresetét beosztani.

2022. máj. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/103 anonim ***** válasza:
54%
Úgy szeretem mikor a kis takonypóc a szülő pénztárcájában túr..
2022. máj. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/103 anonim ***** válasza:
84%
Nem válaszoltál, hogy miért nem támogat, ha van rá anyagi lehetőség. Így nagyon nehéz segíteni, mivel semmi se tudunk írni, hogy mivel győzd meg.
2022. máj. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/103 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem ez nem az a sport, amiben úgy tudsz előrébb lépni, hogy veszel egy másik biciklit. Ismerek (tinédzser) profi bringást, egyesületben van és kb semmit nem kell költeni a sportra, az egyesültet, ahol le van igazolva áll kb mindent, illetve szponzorálják is őket eszközökkel.

Tehát ha nem vagy ilyen szinten felesleges is lenne, de egyébként is az egyesület segítene.

2022. máj. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/103 anonim ***** válasza:
89%
Ezt a kérdést egyszer már kiírtad, akkor is 300 e hiányzott a csodabringádból. A nyafogás helyett rég összerakhattad volna azt a pénzt.
2022. máj. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/103 A kérdező kommentje:

Igen, más anyázott, de én vagyok a bunkó, mikor viszonylag kultúráltan válaszoltam neki. Értem.


#28 Nem tudom, hogy miért nem támogat, éppen erről szól a kérdés is.


#29 Valószínűleg fogalmad sincs a magyar kerékpár sportról, és arról, hogy maga a kerékpározás hány féle szakágra osztható, és melyik szakágban milyen lehetőségei vannak valakinek..

2022. máj. 17. 11:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!