Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy elengedjenek kondiba?

Figyelt kérdés

17F gimnazista. 174cm és 78kg. Sokat fogytam az elmúlt időszakban (kb. 10kg) , de nem volt elég, kisebb ugyan, de lógó mellem van, meg hasam is van egy kicsi. Lábaimmal nincs gond kifejezetten olyan sportot űzök ami lábakat erősíti. Talán egyedül a lábaimat szeretem magamon. Nem tetszem magamnak. És képes volnék, szeretnék változtatni a dolgon, de nem hajlandóak elengedni. Pedig a saját pénzemből rendezném az anyagi vonzatát a dolognak. (Nem anyuci/apuci/nagymami pénze, hanem amit én keresek) Szerintük nem elég jók a jegyeim hozzá. (csak ötösöm meg négyesem van, két hármast leszámítva)

Nem tudom milyen érvet tudnék felmutatni ahhoz, hogy végre elengedjenek? Bocsi, ha kicsit összeszedetlen a szöveg csak 2 napja nem volt időm aludni.



2022. máj. 18. 18:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Tehát úgy gondolják a kondizás a tanulástól veszi el az időt, vagy mi az összefüggés? Otthon is tudsz sok mindent csinálni.
2022. máj. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
18%
Költözz el a brébe, ez beteg...
2022. máj. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Pedig a sport még segítene is koncentrálni a tanulásra... Próbálj velük beszélni. Ha nem lehet, látsz-e lehetőséget úgy eljárni, hogy ne tudjanak róla? Pl. suli után, mielőtt hazamész?
2022. máj. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Mindjárt nyári szünet, akkor nem tudják a tanulás miatt tiltani. Addig pedig otthon tudsz saját testsúlyos edzéseket csinálni.
2022. máj. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Az a helyzet, hogy a kondi fiatal korban nem feltétlenül lesz egészséges. Erről több tanulmány is van, mind fizikálisan, mint mentálisan nagyon oda tud tenni. Nyilván, nem mindenkit, és úgy látni, hogy a legtöbb embert nem, de van egy ilyen része is, és szerintem a szüleid ezt tudják.
2022. máj. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Bírd ki még egy hónapig, nyáron tárgyaljátok újra a kérdést.
2022. máj. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Kedves 3.válaszoló

Nincs erre lehetőség, minden lépésem számon van tartva.

2022. máj. 18. 19:04
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

Rémálom szüleid vannak. De tényleg. Van pár ismerősöm akinek hasonló szülei vannak/voltak. Mond meg, hogy elmész és kész. Egyszerűen ne fogadj szót.

Az meg, hogy jó tanuló vagy de van két hármasod neb*sszamámeg hogy szerintük indok arra hogy ne mehess kondizni. Inkább örülnének hogy szorgalmas vagy.

2022. máj. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
24%
Hozz fel nekik jó példákat arra, hogy egy kigyúrt ember is viheti sokra, és lehet intelligens pl ott van Pumped Gabó is, vagy Aurélio, aki ugyan gyúrt, de nem nagyon látszott rajta.
2022. máj. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
#9 Te nem tudod mit jelent az, hogy intelligencia?
2022. máj. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!