Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mit szólnátok, hogyha...

Szülők, mit szólnátok, hogyha a 35 éves fiatok még otthon lakna? .

Figyelt kérdés
Persze rezsibe belead, étkezést maga állja, segít a háztartásban/ház körül.Kényelmetlen vajon ez a felállás a szülőknek már?
2022. máj. 26. 19:40
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
81%
Ha elég angy a ház nincs gond.
2022. máj. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
37%

20

Igen, mindenhol drágul minden.

Különbség, hogy majdnem mindenhol normális fizetést adnak...természetesen Magyarországon nem....

2022. máj. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
1%
Én ismerek valakit, aki 52 éves, és még mindig otthon lakik anyucinál.
2022. máj. 27. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim válasza:
35%

Ismerek jól kereső srácot, akinek a pénze jelentős része elmegy a hitelre, még vagy 20 évig.

És ismerek szülőkkel élőt, akinek sportkocsija van, amit 4 év alatt kifizetett.


Te melyik lennél?

2022. máj. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon sokat számít, hogy pontosan milyen ingatlanról van szó. Ha többszintes családi ház, akkor szerintem nem gond, mert még úgyis bőven megvan mindenkinek a privátszférája. Ha egy másfél szobás panel, na akkor már nagyon nagy a baj.
2022. máj. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
94%
Azért a lakásban itt elég fura lenne. Másrészt meg nem dobnám ki itthonról, nyilván. De ez esetben be kell szállnia a rezsibe és hát vannak ugye bizonyos együttélési nehézségek, a ki mikor hová megy, mikor jön, kit hoz haza, azért az ennyi idősen meredek sztem. Inkább neki lenne kényelmetlen, mert ő így gyerekstátuszban maradna.
2022. máj. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
19%

Nagyon kényelmetlen mert ugyan le kalappal nem ingyen élő mamahoteles de itt az ideje hogy külön éljen.

A szülők is kényelmesen nyugodtan a maguk nyugalmát kiélvezve élhessenek.A hosszú nehéz idők munkája után megérdemlik.

2022. máj. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
15%

Magyarországon is tök jó fizetéseket adnak, csak az átlag magyar jobban szeret másokat hibáztatni a saját szar keresete miatt és soha nem tesz érte semmit...

Kva érdekes, egy szaros asztalos vagyok, azért lettem asztalos, mert 8.után csak a környek legrosszabb hírű iskolája vett fel...

Érettségim sincs, csak ez a szakma, és mégis hiaba töröm magam, már idén sem férek bele a Kata kereteibe... aztán még csak 6.hónap lesz...

2022. máj. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
39%

Legtobb szulot ez nem zavarja. Van olyan rokonom aki 35 evesen az anyjaval lakik a masfel szobas panelban. Olyan unokatestverem is van aki 4ö eves elmult mire kulonkoltozott.

En mar nehany eve nem lakok a szuleimnel de tudom, hogy anyamat nem zavarna h visszkoltoznek, sot orul is ha van otthon valaki.


Altalaban a gyerekeket zavarja hogy nem tudnak kulon koltozni vagy a tarsadalmi megiteles miatt kenyelmetlen nekik

2022. máj. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
89%
Normális szülőt zavar (hosszútávon) mert nem normális ha 35 évesen valaki ott ül az anyja szoknyája mellett
2022. máj. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!