Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mit szólnátok, hogyha...

Szülők, mit szólnátok, hogyha a 35 éves fiatok még otthon lakna? .

Figyelt kérdés
Persze rezsibe belead, étkezést maga állja, segít a háztartásban/ház körül.Kényelmetlen vajon ez a felállás a szülőknek már?
2022. máj. 26. 19:40
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
90%
28-as! Te melyik bolygón élsz? Itt minimum a 369-400 ezres kereset A lenne a jó, ilyen árak mellett. Senki nem mást hibáztat, de felháborító, hogy három szakban, szalag mellett nettó 150-180 ezreket visznek haza sokan, úgy kizsákmányolják őket.
2022. máj. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
83%

430 ezret keresek, de havi 360 órával, szerintem semmivel se vagyok jobban fizetve mint a 180 ezer ft os szalagmunkás, csak több eszem van, és azt választom ami többet hoz a konyhára, könnyebben!


Végezhetnék én is szakmunkát mert van jópár szakmám, de az órabéres különbség kb 200-300 forint lenne a fizetésben, és annyiért le se hajolok, mivel az óraszám meg ugye sokkal kevesebb lenne már bocsesz!

2022. máj. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
85%
Ha viszont igazi zseni lennék akkor vállalkoznék, munkáltatnék és mások vérén, zsírján élnék én is.
2022. máj. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
26%
Sógorom a legnagyobb zseni, másod harmad magával megcsinál egy napos átlag lakatos, szerelős munkát 200-250 ezerért, szerintetek mennyi esik le neki belőle tisztán? Legalább a fele...
2022. máj. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
29%

Nem örülnék, mert ezek szerint igény sincsen benne, hogy elköltözzön.


Segít a háztartásban? Wow, legyek boldog, mert a szobáját takarítja, mint egy kamasz?


35 évesen SAJÁT háztartást kéne vezessen, bszki, nem besegíteni.


Egyébként ha nem látna hajlandóságot sem elköltözni, akkor eladnám a házat és mennék kisebbe, mert fixen nem lenne kedvem a 35 éves gyerekemet meg a szexpartnereit kerülgetni.

2022. máj. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
80%
35-ös! Sajnos a magyar átlag az, hogy rengeteg gyerek él még otthon, vagy segítik a szülők úgy, hogy nekik nélkülözni kell! És ez nem a szülő meg a gyerek szégyene! Remélem neked nincs gyereked, mert az írásod alapján empátia sincs benned. Igen, kéne, de a magyarok java része NEM TUD, nélkülöznek, szarul élnek! Ez a valóság!
2022. máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
74%

31... pontosan erről beszélek... aki szallag mellett gürozik az xsak rinyal, de semmit nem tesz azért, hogy változzon.

Lehet szakmát tanulni, lehet fősulira menni, felnőttként is lehet nyugodtan... van olyan emberem, aki 30évesen lett asztalos, kitartóan tanult, gyakorolt, ma simán kifizetem neki havonta az 500at mert többszörösét termeli ki nekem.

Szallag mellett 180?... hat akinek ennyi az élete meg is érdemli...

Legalja...

Én azon a bolygón élek, ahol az emberek tanulnak, küzdenek, és nagyon is jól megélnek...

2022. máj. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
11%
Te idióta, három szakmám van de egyikbe sem vettek fel évekig, hiába próbáltam elhelyezkedni. Nem mindenkinek van lehetősége tanulni sem. Főleg nem gyerek mellett, 0 segítséggel. Könnyen dobálod a szavakat.
2022. máj. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
12%
38 veszprémben élek, bőkeg Budapestre és balatonfelvidekre dolgozunk, mostanában inkább Balatonfelvidék... egyszer ülj be autóba aztán autózgass egyet ott, nézd meg a házakat, nyaralókat és gondolkodj el rajta, vajon szallag munkából keresték e meg rá a pénzt az ott élő emberek...
2022. máj. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
100%
Újongva ünnepelném, hogy megéltem a 90et.
2022. máj. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!