Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mit szólnátok, hogyha...

Szülők, mit szólnátok, hogyha a 35 éves fiatok még otthon lakna? .

Figyelt kérdés
Persze rezsibe belead, étkezést maga állja, segít a háztartásban/ház körül.Kényelmetlen vajon ez a felállás a szülőknek már?
2022. máj. 26. 19:40
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
71%
Mi a szakmád 60-as?
2022. nov. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
79%
Asztalos vagyok.
2022. nov. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
77%
60-as! NEM! Ne kelljen már az embernek külföldre menni a melóért, hogy keressen! Itt élünk, ide adózunk, ide fizetjük a tbt, nehogy már... ez a legegyszerűbb, hogy költözz másik országba, menj külföldre dolgozni. Unalmas már. Igaza van az 59-esnek! Az ingatlanpiaci elmebajról ne is beszéljünk.
2022. nov. 21. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
100%

63: igazad van, egy ideális világban megélnél itthon is tisztességesen a munkádból. De sajnos nem ez van.


Úgyhogy addig is vagy írogatod gyakorikerdesekre a "gáz, ha 35 évesen otthon lakok?" kérdéseket, vagy mész külföldre. Rajtad áll a sorsod.

2022. nov. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
56%

Tudod sajnos 1 dolog az álmodozás, és 1 dolog a valóság…

Én is így gondolkodtam 18évesen, hogy én nem megyek ki, mert magyarország meg magyar vagyok magyarnak születtem itt is lehet boldogulni….

Ugyan így gondolkodtam még 25évesen is… dolgoztam kerestem havi 130ezret mert szakmám volt örülhettem hogy nem 65000ret keresek mert az volt akkor a minimálbér, de haverjaim németben angliaban 600.000relet kerestek…

De én kitartottam mert Magyarorszák meg magyarnak születtem! Meg itt is lehetboldogulni…

30 évesen is így gondolkodtam… de még 33évesen is… de mikor 33évesen kézhez kaptam 250et a cégtől akinél 10éve dolgoztam és osztrák cég 130km-el arrébb azt mondta ugyanazért a munkáért adok 1 millával többet havonta… hát akkor kösz szépen de rá kellett jönnöm, hogy álmodozhatok, hogy majd MAgyarország!… de nem… a büdös életben nem lesz jobb magyarország… szegény faterom is végiggürizte az életét és miért? Hogy 70évesen tüdőrákkal hetente belerúgjon a lelki világába egy idióta kiégett nővérke a pulmonológián… 0színvonalu nemlétező orvosi ellátás mellett.

2022. nov. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!