Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan lehet leszamolni egy...

Hogyan lehet leszamolni egy mergezo kapcsolattal?

Figyelt kérdés
Aki volt ilyen helyzetben kerem az irjon. Ugy erzem teljesen nem tudom a kapcsolatot megszakitani. Anyukamrol van szo. Nem elunk egxutt de naponta latogatom hogy vasaroljak segitsek amiben tudok. Mindig kikeszit a gonoszkodasaval.

#Mergezo kapcsolat #Szobeli bantalmazas
2022. máj. 28. 09:36
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Kedves 10-es. Mennyi idos Anyukad? Megertette? No vagy? Nalatok is hasonlo a helyzet/ vagy volt/?
2022. máj. 28. 10:58
 12/33 anonim ***** válasza:
92%
Mármint ne dokihoz, mert nem vagy beteg, de pszichológushoz - ha jó - mehetsz. Magadat kell becsülnöd. Bizonyos dolgokat nem eltűrni. Azért csinálja, mert ő rosszul van, és azzal kíván magán segíteni, hogy téged lehúz. Akkor te vagy a rossz, nem ő. Szabad rá haragudni. És pont azt kell csinálni, amit a 10-es mond: egyszer figyelmeztetni, másodszorra otthagyni. Meg kell nevelni, mint egy gyereket, mert kárt okoz neked. Magadért te vagy felelős. Az anyádnak téged támogatnia kéne, ha meg segítesz neki, akkor még hálásnak is lennie az elemi udvariasság szerint. Ha ő erre nem képes, azt neked nem kell elfogadnod. Ha beszól, közlöd, hogy holnap nem jössz. Hidd el, gyorsan rátanul, mint a papagáj. Fél. Szüksége van rád. Amúgy hány éves? Mert ha te fiatal vagy, olyan 30 körüli, idősebb meg már nem tesz fel ilyen kérdést, akkor ő se öreg. 70 alatt ha van lába, el tudja látni magát!
2022. máj. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
88%
Egyszerűen ne vedd fel neki a telefont, ne írj vissza, ne keresd
2022. máj. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenekre mondom mindig, hogy nem fáj eléggé.

Ha ezredszerre is odamész, megérdemled.

2022. máj. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
87%
Kapcsoalt emgszakít más modszer nincs.
2022. máj. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Igen, hidd el gondoltam ra. Idos mar 80+ ha valami baja lesz, ugy hogy nem tartottam vele a kapcsolatot.......hogyan bocsajtok meg magamnak. Az anyam megszult felnevelt. Nem szeretett, de errol nem tehet. Ugy erezte, hogy akadalyoztam, hogy kiteljesedjen az elete. Mondta tobbszor. Megertem.
2022. máj. 28. 13:09
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan nem kell teljesen megszakítani - meg kell nevelni. Meg persze heti 1-re csökkenteni.
2022. máj. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Akkor további jó szenvedést!
2022. máj. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

"Az anyam megszult felnevelt."

"Nem szeretett, de errol nem tehet."


Ezt a f*szságot is ő zsinegelte az agyadba, ugye..?

2022. máj. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
80+-os? Hát akkor te meg 50+-os vagy! Eddig hogy éltetek? Arra a kis időre már mindegy, ha eddig bírtad.
2022. máj. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!