Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kiakadtam a férjemre! Ti...

Kiakadtam a férjemre! Ti jártatok már hasonlóan?

Figyelt kérdés
Férjem elvitte a ma a kisfiunkat a nyaralonkba körülnézni, három órás az út oda-vissza. Persze a 3 kisfiamnak ez idő alatt kellett pisilnie, meg ivott is közben, de ahelyett, hogy megállt folna egy fánál, egy flakont adott neki, hogy abba pisiljen... Jó, nem pisilte össze az autót, de akkor is... Szerintem ez kellemetlen helyzet volt a gyereknek. Kisfiam mesélte el nekem, férjem azt mondja, hogy nem akart megállni, mert siettek haza...

2022. jún. 9. 16:03
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
17%
Hàt azért az útszélen,vagy parkolóban hugyozàs is proli dolog,amúgy meg mi az hogy nem bír ki valaki 3 óràt,azért az nem nagy idô,vagy akkor nem kell neki inni adni,majd iszik otthon,nehogymàr a kôlök miatt kelljen megàllni félórànként...gàz
2022. jún. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
79%
Útszélén meg parkolóban levideóznak és küldik be a Tényeknek 😁🤪
2022. jún. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
17%
Legközelebb kérd meg a férjed hogy miközben vezet, mutassa is be a fiadnak hogy hogyan kell ezt vezetés közben csinálni. xD
2022. jún. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
82%
#22 egy 3 eves gyerekrol van szo
2022. jún. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
83%
3 éves gyerek nem bír ki 3 órát, jóval kisebb a hólyagja, ne nevettess már, 21-es.
2022. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem nagy ügy. Ha esetleg később korházba kerülne legalább nem lesz idegen. Ott is hasonlo képpen oldják meg a pisilést
2022. jún. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
6%
Te választottál ilyen apát. Akkor min csodálkozol?
2022. jún. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
90%
A férfiaknak meg kell tanulni a gyors problémamegoldást. Most kapott belőle ízelítőt a gyerek.
2022. jún. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
15%

Nem, az én férjem normális.

Kérdés, hogy a gyerek hogy vette a dolgot, van, amelyik kalandnak és dicsekszik vele.

2022. jún. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
85%

Nem volt helyes, de most már ne rágódj, bocsáss meg neki, kössetek békét!!!

"három órás az út oda-vissza"- máskor ilyen roham-körülnézésre ne vigye a kisgyerekeket - játsszon,mozogjon otthon.

2022. jún. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!