Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kiakadtam a férjemre! Ti...

Kiakadtam a férjemre! Ti jártatok már hasonlóan?

Figyelt kérdés
Férjem elvitte a ma a kisfiunkat a nyaralonkba körülnézni, három órás az út oda-vissza. Persze a 3 kisfiamnak ez idő alatt kellett pisilnie, meg ivott is közben, de ahelyett, hogy megállt folna egy fánál, egy flakont adott neki, hogy abba pisiljen... Jó, nem pisilte össze az autót, de akkor is... Szerintem ez kellemetlen helyzet volt a gyereknek. Kisfiam mesélte el nekem, férjem azt mondja, hogy nem akart megállni, mert siettek haza...

2022. jún. 9. 16:03
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
82%
Ne izgulj, lesz ennél sokkal meredekebb apukás pillanat is. Az apák haverok is a gyereknek, sokkal kalandosabb dolgokat csinálnak velük mint a vaskalapos anyjukkal akik még a szellőtől is védik a gyereket.
2022. jún. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
84%
Valakinek kell a normát hoznia, különben mind ott hugyoznánk, ahol ránk jön.
2022. jún. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
83%
A magas darun dolgozóknak teljesen természetes az üres üvegbe vizelés, mivel kicsit problémás olyan magasról csak úgy lemenni pisilni.
2022. jún. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
78%
33 a bölcsődében úgyis ő a darukezelő
2022. jún. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
85%
Hát nemtom, de szerintem egy flakonba pisilni, amit kesőbb nyilván kiürítenek és kidobnak, kevesbé proli, mint az út szélén brunyálni.
2022. jún. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
80%

"Szerintem ez kellemetlen helyzet volt a gyereknek."


Háromévesnek biztos nem.


Ezzel együtt is leesett az állam, amikor olvastam. :-)))

Nálam az is elképzelhetetlen, hogy az autóban egyenek. Inni is maximum vizet, de annak se örülök.

Végül is jól végződött, mert a gyerek nem pisilte össze sem magát, sem az autót. :-))) Ezzel együtt nagy marhaság, hogy siettek és azért nem állt meg. Nem akart a férjed megállni és kész. Ja, és 2x1,5 órás útra nem vinnék egy háromévest, ha nem muszáj. Egy körülnézés kedvéért biztos nem. A gerincének se jó a sok ülés, meg el is unja magát.

2022. jún. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
88%
A feleségem átlag heti kétszer akad ki rám, úgyhogy más is járt már így ;-)
2022. jún. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
95%

"Autóval azonnal vagy max. 10 percen belül bármikor félre lehet állni. A sietség erre nem kifogás. ... Ha nekem kellett, kiálltam egy parkolóba, vagy félre tudtam állni az útszélén. Ha kollégámnak voltak ilyen gondjai, akkor szólt és már álltam is ki."

Ti is háromévesek vagytok? :DD

Egy hároméves sok esetben még nem is szobatiszta, vagy ha igen, akkor se tudja visszatartani még 10 percig se.

Nagyon jó kis kreatív megoldás volt. El szabad tanulni tőle. ;-)

2022. jún. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim válasza:
83%
Szerintem ez nem nagy probléma. Nem lesz ettől a megoldástól semmi baja a gyereknek, legfeljebb csak furcsa lehet neki.
2022. jún. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
86%
Irigylem a problémáitokat.
2022. jún. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!