Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ha a felnőtt gyerekete...

Szülők, ha a felnőtt gyereketek elköltözik otthonról megtartjátok a régi szobáját?

Figyelt kérdés

Még csak fél éve költöztem el és sok cuccom maradt anyámnál. Jelenleg nincs is hely ahova vigyem. Anya viszont bejelentette, hogy az idióta bátyámnak kell az én szobám is mert a sajátja nem elég. Szóval van egy hónapom hogy eltűntessek mindent mert ami ott marad azt ki dobják. Ne foglaljam a helyet ha már egyszer el költöztem. Ez máshol is így működik.

Hát szerintem azért ez nem túl korrekt.

Persze az tök normális hogy a bátyám 42 évesen nulla élet céllal otthon héderezik a mama hotelba.


27N


2022. jún. 21. 12:10
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
95%
19 évesen mentem egyetemre másik városba, azóta éltem külföldön is. Most 30 vagyok, a szobám még megvan, és így is marad szerintem.
2022. jún. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
94%
Anyámék elfoglalták a szobámat, nekem ott már nincs hely
2022. jún. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 Savlekotő ***** válasza:
87%
Szomorú mert mintha téged is kidobtak volna az életükből,sajnos sok hejyen a link lusta semmirekellő gyerek van tutujgatva naná hogy nulla az élet cel, majd mikor ok nem lesznek megy a nyakadra h te cipeld tovább...
2022. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
95%
Ez attól függ, hogy menni hely van a lakásban. Ha a szülőknek eddig nem volt hálószobájuk, a nappaliban aludtak, akkor természetes, hogy elfoglalják a felszabaduló szobát. Ha rengeteg hely van, erre nincs késztetés. A Te esetedben a cuccokat össze is lehet rakni, akkor használni is tudják a szobát és kipakolni se kell - meg kell beszélni anyukádékkal.
2022. jún. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk megvan a szoba.

Igaz, hogy az egyiket a férjem használja dolgozószobaként, a másikat meg én, de semmit nem dobtunk ki, megvannak a szekrényben néhány régi ruha - hogy amikor jönnek, akkor ne kelljen hozni cuccot.

2022. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Én amelyik nap elköltöztem, ahogy kivettem egy kupac pólót a szekrényből, ott termett öcsém, és berakta a saját pólóit a helyére. :D 2 hálónk volt, anyuék a nappaliban aludtak, evidens volt, hogy ha végre elköltözöm, az öcsi megkapja a szobámat, hogy végre elférjenek normálisan. Nem hiszem, hogy szükséges lenne szentimentális okokból őrizgetni bármit is. Ha az a terv, hogy hazajársz aludni, akkor persze jó, ha megmarad az ágyad. De ha a szüleid az állandóan ottlakó tesódnak akarnak plusz helyet, vagy hörcsögöket akarnak tenyészteni, vagy moziszoba telepítése volt életük álma, miért ne tehetnék meg? A lakás azé, aki benne lakik, hadd használja már ki ő a rendelkezésre álló életteret, és ne tartsunk fenn múzeumokat.
2022. jún. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
6 vagyok, utóirat, ennek ellenére természetesen őrizték volna egy darabig a holmimat, ha szükség van rá, ahogy mi is tároltuk a szüleimét, amikor nekik nem volt helyük.
2022. jún. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
87%

Én addig megtartanám, amíg saját tulajdonú lakásba nem költözik, vagy párjával el nem kezdik közös életüket. És természetesen nem határidőt szabok, mint egy hivatal, hanem kérném őt, hogy vigye el a holmijait.


Nálad elég egyértelmű, hogy a 42 éves naplopó tesód a kiskedvenc, és ő szemet vetett a te szobádra is.

2022. jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a bátyáim elköltöztek én is cuccoltam be rögtön a szobájukba. Ők minden bútort megkaptak. Amikor én költöztem én is megkaptam minden bútort a szobámból és anyukám egy nappaliszerű, tv néző szobát csinált belőle.

A férjem szobájába is költözött be a testvére.

Mi minden cuccunkat elvittük.

2022. jún. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
93%

A szüleim házában megmaradt a gyerekszobám bár némiképp átalakult. Minden cuccom ott van ami az albiban nem fér el. Nem piszkálják. De például az üres pockokra anyum tett be dolgokat mert sokmindent nem fért el máshol. Illetve ott van a jógamatraca és ott szokott tornázni. Ha vendégek mennek hozzájuk akkor az én franciaágyamban alszanak. De ezzel nincs is bajom. Az íróasztalomra is pakolni szoktak. Illetve gyűjtik rajta azokat a dolgokat amiket x időnként elhoznak nekem ha jönnek látogatóba. Például ruhák pálinka édesség stb... Meglepve olvastam hogy sokaknál nem ez a helyzet.

25N

2022. jún. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!