Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ha a felnőtt gyerekete...

Szülők, ha a felnőtt gyereketek elköltözik otthonról megtartjátok a régi szobáját?

Figyelt kérdés

Még csak fél éve költöztem el és sok cuccom maradt anyámnál. Jelenleg nincs is hely ahova vigyem. Anya viszont bejelentette, hogy az idióta bátyámnak kell az én szobám is mert a sajátja nem elég. Szóval van egy hónapom hogy eltűntessek mindent mert ami ott marad azt ki dobják. Ne foglaljam a helyet ha már egyszer el költöztem. Ez máshol is így működik.

Hát szerintem azért ez nem túl korrekt.

Persze az tök normális hogy a bátyám 42 évesen nulla élet céllal otthon héderezik a mama hotelba.


27N


2022. jún. 21. 12:10
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
22%
30. Mert szeretik és így jelzik visszavárják, amennyiben az életében olyan változás következik be, hogy haza kell költöznie.
2022. jún. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
91%

31!


Érdekes....Tehát ezek szerint ha van mondjuk 3 gyerekem és egy 5 szobás házban élek, akkor nyugdíjasként se adhatom el a házat és mehetek idősek otthonába, mert akkor ugye nem tud a 3 gyerek hova visszamenni....

Most komolyan, mennyire életszerű az, hogy egy szulonek egész életében azt kell várnia, hogy a gyereknugyan vissza költözik e 30, 40 vagy 70 evesen?????

2022. jún. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
86%

32. Ne beszélj ilyeneket, te is tudod hogy nem erre gondolok. Nyilván eladhatod a házad.


Inkább így kérdezem: Te szentimentális okokból nem szoktál megtartani dolgokat? Nincs semmi emléktárgyad, amire már dologi célra nincs szükséged, de eltetted az emlékek miatt? Sok ember így elteszi a gyerek szobáját emlékbe, ha nincs valami nagy okból szüksége a helyre.


És senkinek nem kell semmit így csinálni. De sokan így szokták szülők maguktól. (Nem, nem a másfél szobás panelben.)

2022. jún. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
91%

33!


De, megtartottam pl a nagymamám kávéscsészéjét. Szobát nem tartok meg. Ha a gyerek kikoltozik, mi megyünk kisebbe.

2022. jún. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
90%

Én is szeretem a gyerekem, de eszem ágában sincs múzeumot csinálni a szobájából, meg mindent úgy hagyni, hátha visszajön. Persze ha nincs más választása, és vissza akar jönni, akkor visszafogadjuk, és akkor visszakapja a szobáját, amit berendez az aktuális igényének megfelelően.

A jelenben kell élni, és ott, ahol vagyunk - nem egyszerre két helyen, sem a fél helyen.

2022. jún. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
0%
Amint elköltöztem, mostohaöcsém aznap megkapta a szobámat, tehát gyakorlatilag jelét adták, hogy engem ott nem látnak szívesen (ez tény, eddig is tudtam).
2022. jún. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!