Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg baj lenne az hogy a...

Tényleg baj lenne az hogy a babám anyás?

Figyelt kérdés
A babám anyás egy pár hónapja. Nem tudok vele mit kezdeni. Senkinel sem marad meg. Rövid ideig csak csak. Anyukámnál kevés ideig apánál is . Velük egyébként ritkán találkozik. Anyós após akikkel napi szinten találkozik velük sem akar lenni. És anyósom állandóan sérteget emiatt. Kicsit irigy hogy most az ő társaságát nem igényli. Apósom megérti. De anyósom ki van akadva. De amúgy hogy is legyen el vele ha néha úgy érzem nyűgként éri őt ha vele kell lenni. Amint adnám a kezébe és el is lenne vele egy pár percig már tolja vissza. Vagy mikor a férjem vinné oda hogy legyen velük akkor anyós kifogásol hogy ő miért nem ér rá... nem értem. Mert egyszer az a baja ha a gyerekem nem akar vele lenni máskor pedig hogy szeretnénk hogy vele legyen. De gyakran kapok bántó sértő szavakat. Hogy baj hogy anyás a gyerek.
2022. jún. 29. 14:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
17%
Megint te?
2022. jún. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
85%

Nem baj. Nálunk is volt ilyen, én mindig mondtam is, hogy miért, kihez ragaszkodjon, a szembeszomszédhoz?

Aki ezt kifogásolja, az nem normális.

2022. jún. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
12# teljesen jogos.
2022. jún. 29. 16:32
 14/26 anonim ***** válasza:
29%

Minden szülői viselkedés kihatással van a gyerekre.

Furcsa, hogy 4 gyermekes családanya tesóm minden gyereke nyitott, nem fél az idegenektől, akárki kezébe lelehetett ültetni akármelyik gyereket minden életkorban, más egybabás nőknél meg a gyerek már akkor elkezd sírni, ha meglát valakit az utca túloldalán. Egy pillanatra nem lehet letenni őket, mindenhol visítoznak, letépik az anyjukról a pólót stb.


Lelehet engem is pontozni, de csak bizonyos helyeken látom, hogy az egyszem kisbabához hozzá ér valaki, az már ordít.


A gyerek igenis tudja mi van, hogy te is hogy viselkedsz anyósoddal, látja a feszkót, hogy máshogy teszel ha ott van, máshogy nyúlsz a gyereked után is, más a hangod stb.

2022. jún. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj egyáltalán, lesz idő, hogy te hiányolod majd az ő társaságát, csak idő kérdése :)
2022. jún. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
27%
Legyen gerinced, és ne itt ócsárold a gádzsit, mond a szemébe, ha problémád van vele.
2022. jún. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
70%
Költözzetek el :-)
2022. jún. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
94%

14-es ez nem gyerekszám kérdése. Nekem “egyszem” van, es kezdetektől nagyon társasági, eddig nem kellett tiltani senkitől, de nem is kell senkivel lennie, akivel nem akar.

Tesomeknal több van, sogornom egy pillanatra nem téveszti őket szem elol.

2022. jún. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
94%
Nem írtad mennyi idős a gyerek, de szeparációs szorongás nem lehet a háttérben?
2022. jún. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

1. Nem írtam hogy itt lakom

2. Nem mocskolom.. hisz akkor mocskolnám ha leírnám valóban mit mond nekem (amiben k.rva meg a.yád szó is elhangzik) de hagyjuk is .. szóval ki mocskos kit ?

3. Attól hogy nem írom hogy elmondom a véleményem erről az nem azt jelenti hogy gerinctelen vagyok és itt mocskolom.


De hagyjuk is. Egyes emberek akik értelmi fogyatékosak ezt nem fogják érteni. De köszönöm azoknak az embereknek a válaszát aki normálisan eltudta mondani a véleményét.

Szép estét.

2022. jún. 29. 22:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!