Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg baj lenne az hogy a...

Tényleg baj lenne az hogy a babám anyás?

Figyelt kérdés
A babám anyás egy pár hónapja. Nem tudok vele mit kezdeni. Senkinel sem marad meg. Rövid ideig csak csak. Anyukámnál kevés ideig apánál is . Velük egyébként ritkán találkozik. Anyós após akikkel napi szinten találkozik velük sem akar lenni. És anyósom állandóan sérteget emiatt. Kicsit irigy hogy most az ő társaságát nem igényli. Apósom megérti. De anyósom ki van akadva. De amúgy hogy is legyen el vele ha néha úgy érzem nyűgként éri őt ha vele kell lenni. Amint adnám a kezébe és el is lenne vele egy pár percig már tolja vissza. Vagy mikor a férjem vinné oda hogy legyen velük akkor anyós kifogásol hogy ő miért nem ér rá... nem értem. Mert egyszer az a baja ha a gyerekem nem akar vele lenni máskor pedig hogy szeretnénk hogy vele legyen. De gyakran kapok bántó sértő szavakat. Hogy baj hogy anyás a gyerek.
2022. jún. 29. 14:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
És a férjed ehez mit szól?..? Ok ok védjük meg magunkat de mégis az ő anyja nem? Normális férj/apa ezt nem hagyja pláne hogy nem te akarod ellene fordítani a gyermeket...
2022. jún. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
77%
Te nem vagy képes megvédeni magad az anyósoddal szemben és mást fogyatékosozol le ééértem..:-D
2022. jún. 30. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
85%
Miért kell napi szinten menni anyósélhoz, pláne ha nem jöttök ki egymással?
2022. jún. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

21# Férjem előtt nem viselkednek így .. sokszor mondja "biztos nem úgy gondoljak "


23# itt laknak nem messze.. nem az hogy napi szinten (mondjuk ezt írtam) 7napból 5x találkozunk.. az unoka miatt. Előtte meg még köszönni is nehezen ment nekik.

2022. jún. 30. 09:04
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj hogy anyás. Az okoskodó idiótálnak üzenem, hogy a gyerekeknek van saját személyiségük, és a neveltetés csak belejátszik abba, hogy visszahúzódó lesz-e vagy társasági, de egyáltalán nem kizárólag azon múlik. Különben mindenkinek pont olyan gyereke lenne, amilyet nevelni szándékozott. Ráadásul ez a viselkedés az első években 66-szor képes oda-vissza változni. Az én gyerekem pár hónaposan ordítani kezdett anyósomtól (akinek addig a karjában aludt) meg mindenkitől, legalább egy évig. Most, 3 évesen imád nála lenni. Eközben én végig nem voltam anyósommal sem ősellenség, sem puszipajtás, szóval ezeket a pálfordulásokat a gyereknél nem én csináltam, hagyjuk már a hülyeséget.


Kérdező, harapj már vissza. Mondd meg anyósodnak, hogy "ha így beszélsz velem, jobb is, ha nem akar a közeledben lenni. Viselkedj már." Aztán ha valakinek nem tetszik, akkor "te sem úgy gondoltad". Kapják be... Mit kell itt kímélgetni mindenkit aki alja bunkó veled?

2022. jún. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
25# igazad van ☺️ köszönöm az értelmes választ ☺️
2022. jún. 30. 12:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!