Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy reagálnátok ha a tini...

Hogy reagálnátok ha a tini lányotokról kiderülne, hogy terhes?

Figyelt kérdés
Én a sztoriban csak egy kívülálló vagyok, de érdekel a dolog, a lány 16 éves, a barátja 18. Ti a szülők helyében mit csinálnátok, hogyan fogadnátok ezt?

2022. júl. 2. 13:55
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
69%
7es, ha így dönt akkor oldja meg maga :-) Ne az én nyakamra varrja a gyerekkel járó plusz költségeket. Én se mással taratatom el az enyémet.
2022. júl. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
0%
Helyzetfüggő, oké félig gyerekek még de vajon mi a tervük a jövövel kapsoaltban.
2022. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
55%
En is rabeszelnem az abortuszra. Az hogy dolgozzon, tanuljon, babazzon es majd karriert epitsen, az a legkevesebb. A gondot a gyerek apja es a masik nagyszulok jelentenek akik mindenbe belepofaznanak, akik akkor perelhetnek a gyerekert amikor akarnak, barmi hazugsagot kitalalva, aztan nőként fizethet tartást, akik engedelye nelkul 18 evig sehova nem koltozhet az ember. Na ez a gaz. Nem az hogy baba mellett tanuljon vagy dolgozzon. Hanem hogy a gyerek osszekot egy masik csaladdal 18 evig akik akar az eletet is tonkretehetik a nőnek. Abortusz mindenkepp.
2022. júl. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
27%
Én lehet le leszek pontozva, nem érdekel, de biztosan nem hajtanám bele abortuszba... elmondanám neki, melyik döntés, mivel jár, aztán ennyi. De ez sosem fekete vagy fehér, nagyon árnyalt téma...
2022. júl. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
20%

8!


De, úgy van, hogy kigondoljuk, és ha van hely, akkor mehet. Nem, nem mindig májusban kell jelentkezni, ez nem óvoda, ez bölcsőde és egész évben van felvétel. Betoltott 20. héttől veszik fel oket.Van csecsemő gondozó-kisgyermek nevelő a családban.

2022. júl. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
30%

11!


Nyilván megoldja, ha akarja. Aztán majd azt is megoldja, hogy te ne legyél többé része az életének.

Amikor gyereket vállaltál, azt vallaltad, hogy neveled, segíted, tamogatod. Nem csak a jóban, a rosszban és a nehezben is.

Nem ugranek ki én se örömömben a bőrömből egy ilyen bejelentesnel, de nem is hagynám a gyerekem a xarban, hogy oldja meg egyedül, ahogy tudja.

2022. júl. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
26%

Abortusz vagy mehet külön és nevelheti külön, ha már felnőtteset akar játszani.


Én többet nem fogom hallgatni a gyerekbőgést az fix. Meg azt sem fogom elviselni, hogy valaki azért legyen egy munkanélküli semmirekellő, mert szüldögélni akart tanulás helyett.

2022. júl. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
30%

17, ti amúgy unokát sem akartok soha? Néhány gondolatot meg inkább vissza fogtam, mert buta lenne...

2. Nem csak szándékosan lehet terhes, nincs olyan védekezési módszer ami 100%, ennyi idősen gondolom max gumit használnak, ami szerintem 90% max, már nem emlékszem pontosan.

2022. júl. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
80%

18!

Akkor nem hatásos a gumi, ha nincs jól felhúzva, vagy ha ki van lyukasztva, esetleg lejárt a szavatossága. Oda kell figyelni, nem akkora dolog.

2022. júl. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
75%

19!


16 éves, nem 26. Azért ebben a korban még nyilván nem profi se a fiú, se a lany.

2022. júl. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!