Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy reagálnátok ha a tini...

Hogy reagálnátok ha a tini lányotokról kiderülne, hogy terhes?

Figyelt kérdés
Én a sztoriban csak egy kívülálló vagyok, de érdekel a dolog, a lány 16 éves, a barátja 18. Ti a szülők helyében mit csinálnátok, hogyan fogadnátok ezt?

2022. júl. 2. 13:55
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
78%

20-as!

Igen, nyilván nem, de amikor én voltam ennyi idős, mindig az eset teherbe, aki " nem húzta ki időben", meg nem védekezett. Érdekes, nem?

2022. júl. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
82%

15 nem tudom ti milyen isten háta mögötti zsákfaluban éltek de nálunk Budapesten májusban volt a bölcsődei felvételi és ölik egymást a helyekért. 70 férőhelyre volt 180 jelentkező. 20 hetesen meg nem fogják felvenni a gyereket akkor se ha van hely, max magánba.


Hidd el nekem, nem egy bölcsődei felvételi javaslatot írtam már.

2022. júl. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
90%
16os, elképzelem amint egy 15 éves terhes kislány megoldja hogy az aki eltartja meg a purdéját is el kéne hogy tartsa ne legyen többé része az életének:-D
2022. júl. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
32%
Lényegében azt csinál, amit akar, de ha meg akarja tartani, én kiszállnék az életéből. Sosem fogom szeretni azt a gyereket, ami az én gyerekemtől vette el a lehetőséget, hogy normális felnőtt élete legyen és egy jobb társadalmi rétegbe tartozzon. Ha putris cigány akar lenni, de akkor sok sikert, lehet menni.
2022. júl. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
9%

22!


Kecskemét. De, felveszik a gyereket 20nhetesen is. Ha neked nem sikerül ezt elérni, miközben ez a munkád, akkor az nem q rendszer hibája, hanem q tiéd.

2022. júl. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
26%

25-ös!

Nem elvesziket akartál írni? Egyébként igazad van, ha úgy van, később is elveszik, bár nem lehet húzni az abortuszt akkor sem az utolsó pillanatig!

2022. júl. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
25%

26!


Nem. A válaszom a 22.-nek szólt, bölcsődei felvétel kérdésben. FELveszik a 20 hetes gyereket a bolcsodebe

2022. júl. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
22%

Vennék nekik egy kertes házat és kettő biztonságos autót, hogy ha még egy balesetük lesz jobb esélyeik legyenek mint egy 4 éves suzukiban.

Egy elektromosat a kisebb távokra, egy benzinest nyaraláshoz.


Háznak tulajdonjogát nem kapnák meg.

Kocsi teljesen az övék lenne egyrészt gyakorolják hogyan kell bánni a dolgokkal, másrészt kíváncsi vagyok mihez kezdenek vele.

Eladják-e vagy használják ahogy elterveztem.

2022. júl. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
73%

Szinte biztos, hogy nem direkt volt, ezért:

A lelkét ápolgatnám, hogy nincs vége a világnak.

Megbeszélném vele a lehetőségeket.

Együtt elmennénk természetesen orvoshoz és megbeszélnénk, hogy hogyan tovabb. Úgy, hogy senki úgy élhessen ahogyan akat.

2022. júl. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
90%

Voltam ebben a helyzetben. 17 évesen.

Nem akartam megtartani, 2 nap őrlődés után szóltam anyának. Azt mondta segít bármiben. Mellettem állt végig. Remélem majd a lányaim is szólnak, ha bajban lesznek.

2022. júl. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!