Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nagyon sír és mérges,...

Anyám nagyon sír és mérges, mivel tehetnénk a kedvét jobbra?

Figyelt kérdés
Kivett egy 1 napos szabadságot a mai napra, hogy eltudja vinni a 12 éves húgom vérvételre. Sajnos képtelen volt lefektetni húgomat egész éjszaka mert reggel 5-ig játszott és ekkor is feküdt le. 2 óra alvás után nem tudta felkelteni, semmire nem reagált, úgy aludt mint a bunda. Anyám csalódott, mérges, sír. Mit kezdhetnénk anyával?

2022. júl. 26. 11:17
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
 251/314 anonim ***** válasza:
88%

"Szigorlat? Na az nálunk nem létezik"

Itt kezd az egyetemi sztorid hiteltelenné válni.

2022. júl. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 252/314 A kérdező kommentje:
Márpedig igaz. Itt egy darab szigorlat nem volt. Nem létezik az egyetemen.
2022. júl. 30. 23:30
 253/314 anonim ***** válasza:
69%
Jó, Martinka... láthatóan kezdesz te is elszakadni a valóságtól. Mondjuk nem csodálom. De már ez kezd unalmas lenni.
2022. júl. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 254/314 A kérdező kommentje:
Hát jó, végülis csak én dilpomáztam le az egyetemen és én sz*ptam 4 évet ott. De akkor ti ezt jobban tudjátok biztos, hogy hogy mennek a dolgok az egyetemen.
2022. júl. 31. 00:25
 255/314 anonim ***** válasza:
92%

Mert rajtad kívül más nem járt oda...

Mondjuk lehet, hogy ő fektetett bele energiát, tehát tudja hasznosítani, neked meg eredmény, hogy "összecsaltad, loptad, hazudtad" a diplomát.

Tulajdonképpen mit vársz a hugodtól?

Idősebb vagy, fiú (nem férfi!), és le tudod húzni a wc-t magad után.

Lehet, hogy hülyén viselkedik, de csak mert lehetővé teszitek neki.

Viszont ő nem tesz fel rólad videókat nyilvános fórumokra, megsértve a személyiségi jogodat.

Ha bárki erőszakkal videózni akarna, tudván, hogy a cselekedet jószándékot még nyomokban sem tartalmaz, nálam is elszakadna a cérna.

De semmi baj, király vagy, nálad jobban senki nem tudott lediplomázni...

Szerintem a hugod is végig mehet ugyanazon a gimin, egyetemen stb. mint te, hogy hasznos, bölcs és segítőkész tagja lehessen a társadalmunknak.

Nobel díjat az egész családnak! Most!

2022. júl. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 256/314 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező: Elmondod, hogy a sok évi videó-kirakásos & tanácskérős kérdésekből mik voltak azok, amiket hasznosítottál?

Jópár válasszal ezelőtt egyik kommentelő szintén ezt kérdezte, de választ nem kapott rá.

2022. júl. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 257/314 A kérdező kommentje:

#257: Röviden semmi. Hosszan: Volt 2 tökös lépésem, hogy két családsegítőhöz bejelentettem magunkat. Emellett stresszlevezetés volt, hogy ne kössem fel magam minden veszekedés után. Bár inkább öltem volna meg magam most így belegondolva. Igaz, sosem késő.

#255 A "csak" szót nem így értettem... Mit várok húgomtól? Hogy ne üvöltözzön folyamatosan és ne harcoljon minden ellen.

2022. júl. 31. 10:01
 258/314 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: a jövővel érdemes most foglalkoznod, a SAJÁT jövőddel. Anyádon és húgodon nem tudsz segíteni.

Mielőbb költözz el onnan, gyűjts össze minél több pénzt, találj olyan állást, ahol van szállási lehetőség is...

2022. júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 259/314 anonim ***** válasza:
100%
Profession-on nézz körbe: milyen munkalehetőségek vannak ahol szállást is biztosítanak.
2022. júl. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 260/314 anonim ***** válasza:
19%

Menj, akar a hadseregbe is... csak el onnan.

De tartok tőle h nem mered meglepni.

2022. júl. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!