Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nagyon sír és mérges,...

Anyám nagyon sír és mérges, mivel tehetnénk a kedvét jobbra?

Figyelt kérdés
Kivett egy 1 napos szabadságot a mai napra, hogy eltudja vinni a 12 éves húgom vérvételre. Sajnos képtelen volt lefektetni húgomat egész éjszaka mert reggel 5-ig játszott és ekkor is feküdt le. 2 óra alvás után nem tudta felkelteni, semmire nem reagált, úgy aludt mint a bunda. Anyám csalódott, mérges, sír. Mit kezdhetnénk anyával?

2022. júl. 26. 11:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/314 anonim ***** válasza:
73%

Egyetértek a #39-cel!

Igazi energiavámpír a Martin, és semmiféle tanácsot nem fogad meg. De újból és újból kiírja a sirámait.

2022. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/314 anonim ***** válasza:
25%

#39, #41


Ugyan-ugyan-ugyan!

Elolvasod és továbblépsz ha ez a meggyőződésed, nem pedig mint a kiéhezett keselyűk rászálltok és marjátok!

2022. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/314 anonim ***** válasza:
74%
Pàr komment utàn azt vàgtam le, hogy kamu... Nekem is volt ilyen, bàr èn bulizni is mentem (idősebb koromba) vödör víz, hangos rádió.... Egy vasàrnap anyàm a szobàmba kloffolta a ràntothúst....
2022. júl. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/314 anonim ***** válasza:
84%

Szia! Aki írta, hogy neked kellett volna lefektetni a húgodat vagy reggel kirúgni az ágyból: szerintem ez nem a te feladatod, hanem a szülői.


Anyukádra rátérve: az ő rossz kedve, nem kell magadra venned! Majd elmúlik.

2022. júl. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/314 anonim ***** válasza:
69%

Tudvalevő hogy az éjfél előtti alvás pihentető csak, kihagyja a mélyalvás fázisát éjjel kettő körül.... nagyon nem tesz jót! Mi ő, bagoly???

Vicc. nem tudsz mit tenni tényleg a netet kéne kihúzni. Egy kamasszal a szülője sem tud sokszor mit tenni, :) / felnőtt fiam van/

Majd anyud valami szankciókat vezessen be ha már nevelni nem tudta. Nem büntit csak legyen következménye ha így viselkedik , de mindig!!!

2022. júl. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/314 anonim ***** válasza:
6%
Én ugyanígy szoktam elaludni meg felkelni mint a húgod, abszolút megertem h nem volt hajlandó felkelni, az alvás fontos. Ezt a pacsirta típusú emberek nem értik meg. Sajnos sok szulore jellemző a beteges korankeles meg általában a felnottekre. Szornyu szokás
2022. júl. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/314 anonim ***** válasza:
85%
Te vagy a szörnyű azzal, hogy azt képzeled amit csinálsz, az teljesen rendben van...kis okosknak képzeled most magad igaz? Elmondom egy egészséges ember ritmusa a reggeli keléssel kezdődik amikor kezd feljönni a nap. A fényre reagálsz.
2022. júl. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/314 anonim ***** válasza:
93%
#46 Majd az egészségügy fog alkalmazkodni az alvási szokásaihoz. Az iskola meg majd a munkahely meg érezze magát megtisztelve, hogy még a nap vége előtt sikerült beérnie, mert hát aludni fontos...
2022. júl. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/314 anonim ***** válasza:
83%
Családterapia...nem olcsó,de úgy tűnik egyedül nem megy mégsem...ha még valaki feladja és kilép ebből az életből akkor a temetés sem lesz olcsóbb.Elnézést,ha nyers voltam.
2022. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/314 anonim ***** válasza:
60%
Ez egy játszmázó család, nem lesznek öngyilkosok. Anya játszmája, hogy ő a magatehetetlen, síró áldozat, Martin ugyanezt alkalmazza a szánalomkeltésre maga iránt, a lány meg egyszerűen elmebeteg.
2022. júl. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!