Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nagyon sír és mérges,...

Anyám nagyon sír és mérges, mivel tehetnénk a kedvét jobbra?

Figyelt kérdés
Kivett egy 1 napos szabadságot a mai napra, hogy eltudja vinni a 12 éves húgom vérvételre. Sajnos képtelen volt lefektetni húgomat egész éjszaka mert reggel 5-ig játszott és ekkor is feküdt le. 2 óra alvás után nem tudta felkelteni, semmire nem reagált, úgy aludt mint a bunda. Anyám csalódott, mérges, sír. Mit kezdhetnénk anyával?

2022. júl. 26. 11:17
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/314 anonim ***** válasza:
89%
Martinka szedd már össze magadat anyáddal együtt mert ez a 95 kg-os kis díjbirkózó lassan megesz titeket reggelire.
2022. júl. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/314 anonim ***** válasza:
5%

Őööö most azt a mesét akarod beadni, hogy a 12 éves húgod, aki beteg, mert nyilván, azért megy vérvételre. Képes volt hajnali 5-ig játszani betegen, anélkül, hogy az anyukátok ne vette volna észre? Szerintem te az a típus vagy, aki még a becsületes embert is rossz fényben tünteted fel.


Ne haragudj, de anyukádról is így igen érdekes képet mutatsz ezek alapján, nem azt, hogy szegény anyuka kivett egy nap szabit, és a "gonosz húgod" szerinted meg megvétózta. Ebbe az egészbe az áldozat a "húgod", ha egyáltalán a húgod, mert én már nem hiszem, vagy kitalálod, vagy valami nagyon nem kóser abban amit írsz. Vagy a képzelt hugod, vagy a becsületes húgod, akit mindig bántasz, és ország világ előtt is próbálod lejáratni anyukáddal együtt. Anyukádat áldozatként próbálod beállítani, a húgodat meg egy mentális betegséggel küzdő szemét embernek. Ha igaz is lenne, akkor testvérként tudnod kéne, hogy a betegség csúnya dolog, és nincs jogod a testvéreddel így beszélni, mert nem ő tehet arról, hogy beteg. Arról nem is beszélve hogy azok a kaják, amiket adtok neki a mentális betegséget meg még sulyosbíthatja. Pl. ruma roma-ban is van olyan E számu ízesítő, ami a gyerekekre nem jó hatással van, fel van tüntetve.


Ha valaki értelmezi is amit írkálsz, akkor már évekkel ezelőtt rájött, hogy valahogy nem kerek a sztorid pláne amikor videót osztogattál a kiabáló húgodról.


Egy 12 éves gyereknek az alvás igénye jóval több, mint egy felnőtté, pláne, hogy fejlődésben van, ergo nekik már 7-kor a pizsit fellőtték az űrbe. Magyarán már 7 órakor aludnia kellett volna. Egy beteg gyerek meg játék közben is elfárad, persze vannak kivételek amúgy ez is igaz, hogy minél lázasabb annál aktívabb. De azt nem hiszem el, hogy anyukád ne figyelt volna oda a húgodra, pláne, hogy "egy ágyban alszanak"?! Te ugye hülyének nézel minket? Ugye? Te lehet,hogy beveszed, amit te itt írkálsz, de nagyon átlátszó. Pláne, hogy direkt azért vett ki szabadságot, hogy vérvételre vigye.


Etesd saját magadat a hazugságaiddal. Illetve ha ez igaz, akkor nem ártana a gyámügy.


Ja te vagy az álca Martinka most látom, hogy írták a többiek. Egy felvételt osztottál már meg anno a gyk-n, őszintén egy felnőtt pasi volt szerintem a kamera mögött, és a bömbölés meg inkább úgy hangzott, mintha fogva tartanák azt a gyereket. Én nem hiszem el ezt a Martinkás sztorit.


Azok alapján amiket írtál, hogy csak üdítőkön él a húgod, és fagyasztott előre félkész panírozott kaját süt anyukád egész nap, ami amugy is drága, ergo egy szegény ember nem fog olyat venni, mert tudja, hogy fél fogára se elég, nemhogy egy családnak. Aminek amúgy kb. 10 perc az egésznek az elkészítése, és azt mondod az az egész család kajája, nem mellesleg akkor apukádat is emlegetted, szóval hogy azt írtad, hogy befalta a húgod a vasárnapi ebédeteket és te ezen höbörögsz, hogy szerinted milyen szutyok a szegény testvéred, arra nem gondolsz, hogy: Mert éhes volt??? Én leteszteltem. Vettem egy csomaggal, és délután megtárgyaltuk, hogy ez még egy embernek is kevés, mert műűű. Attól a kajától nem lehet jól lakni, drága, és kevés. Nem mellesleg ilyen kajákkal, és ilyen üdítőkkel már rég nem élte volna túl a kislány. Nagyon necces amiket írsz. Nem ártana jelenteni.

2022. júl. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/314 kovpet ***** válasza:
83%

Hát, Martin, remélem, túléled ezt a helyzetet ép ésszel, nem lehet könnyű. Azt javaslom, amint csak lehet menekülj onnan és vissza se nézz. Ennél rosszabb kevés dolog lehet.

A kocsit eladtad már vagy még mindig viszi a pénzt?


Többiek: ne bántsátok, csoda, hogy (és ha) nem őrül bele ebbe a helyzetbe, nagyon nehéz lehet egy ennyire toxikus környezetben felnőni. Nekem is volt egy gyerekkorom, de Martin kálváriáját olvasva áldom a szerencsémet, mert lehetett volna rosszabb. OK, így is szar volt, de neki százszor szarabb.

2022. júl. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/314 anonim ***** válasza:
8%

Lepontozhattok, de ha ez igaz, akkor már a gyámügynek rég közbe kellett volna avatkoznia. Minden szava pocskondiázás. Ezek alapján ő 95 kg és nem a huga, de ha a huga 12 évesen 95 kg akkor az azért van, mert nem megfelelően táplálták, és a mája nem bírja. Vagy van valami betegség. És a függőség amit te annak hiszel, lehet éppen fájdalmat csillapít,mert már senki nem foglalkozott a jelzéseivel, valahogy probálta a fájdalmat csökkenteni. Játékkal meg az ember nem figyel, és elmúlik.


Szerintem nagyon necces vagy kérdező.

2022. júl. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/314 A kérdező kommentje:
#53 Sajnos még viszi a pénzt. Bár már 2 hete nem használom, mert munkába vagy vonattal járok (jó kis napi 4 óra ingázás) vagy home office. Lehet tényleg el kéne adni.
2022. júl. 26. 15:02
 56/314 anonim ***** válasza:
22%
53-as ha ez igaz lenne, akkor a kérdező nem a gyk-n sározná a húgát, hanem pszihologus segítene feldolgozni a nehézségeket, ugyanúgy mint anyukának. Ez valaki lejáratása vagy trolkodik,vagy valami nagyon nem stimmel ebben az egész mesében. Passzív agresszív szövegek amiket eddig írt. Hogy ők a jók, a húga meg a gonosz.
2022. júl. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/314 anonim válasza:
18%
Szerintem ez a kérdés kamu.
2022. júl. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/314 anonim válasza:
20%
Persze anyuka tud úgy nyugodtan aludni, hogy a húga ott nyomkodja mellette a telefont, nagyon hihető.
2022. júl. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/314 anonim ***** válasza:
34%

Mi ez a Martinos sztori?

Valaki betudja másolni?

2022. júl. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/314 A kérdező kommentje:

58 Ezt ki mondta? Húgom a saját szobájában játszik a számítógépén, majd ha végzett éjjel akkor bemegy anyám szobájába aludni.

56(52 és 54) Igaz és járunk családkonzultációra 3 hetente (kivéve most, most egy 2 hónapos szünet van június közepe óta) és jár húgom pszichológushoz havonta. Gyámügy nem avatkozott be soha.

2022. júl. 26. 15:19
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!