Rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Apukám rákos. 130 km-re élünk egymástól, de nem érzem azt, hogy egyedül képes lennék végig csinálni és hazamenni hozzá, végignézni ugyanazt, amit anyukám is átélt (ő is rákos volt).

Képtelen vagyok arra, hogy azt mondjam, hogy jó, most hazamegyek, mert tudom, hogyha nem lenne láncdohányos és egészségesebben élne, akkor nem tartanánk itt.



2022. júl. 30. 09:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
66%

Esetleg a helyi családsegítőből kérhetsz egy kirendelt segítőt, szombat/vasárnap 1 -2 órára, hogy segítsen kiválasztani a legmegfelelőbb embert a munkára aki egyben ahhoz is ért, meglegyen a papírmunka is helyesen írva.


Nincs ebben semmi ördöngösség.

Szervezésen múlik minden.

Ma már csak az szenved aki sötét mind a föld.

2022. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
89%
Milyen az állapota? Nem vagy rossz ember, egyáltalán! Kitartást és erőt kívánok neked, hogy át tudd vészelni ezeket az időket!
2022. júl. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
22%
Igen.Mert nem azt nézed hogy neki így könnyebb lenne valamivel,hanem csak saját magaddal törődsz.Ha te is beteg leszel,veled is ugyanez lesz a helyzet,milyen érzés lesz?
2022. júl. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
71%

Nehéz helyzet, erőt kívánok neked, ha tudsz, menj és beszélgess vele, és szerezz ápolót.

Ami baj, hogy ezt írod:

"tudom, hogyha nem lenne láncdohányos és egészségesebben élne"

- erre az ítélkezésre nincs szükség, és a te lelkiismereted sem lesz ettől könnyebb.

2022. júl. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
49%

13.Szerintem meg nem rossz ember...nem így kéne nézni a dolgokat, ilyesmit bárki nehéznek találhat de attól még nem rossz ember...

bűnözők, gyilkosok na azok rosszak.

2022. júl. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
41%

Mint ahogy mi sem ítélkezzünk, amíg nem az ő életét éljük.

:)

Ha meg van oldva az ellátása , akkor miért lenne rossz ember? Gondolom néha látogatja így is.

2022. júl. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem vagy az
2022. júl. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Senior Séf ***** válasza:
55%
Térjünk vissza erre a kérdésre apukád halálának egyéves évfordulóján. Csak szólok, ostorozni fogod magad, amiért nem mentél haza, és nem töltöttél vele több időt. De ezzel szinte mindenki így lenne.
2022. aug. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
58%
Látom, a bűntudatkeltő beesett. Undorító egy dolog amit csinálsz, előző.
2022. aug. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó... ezzel az is így van, aki látogatja a rokonát, ne kelts bűntudatot a kérdezőben. Ha annyira senior séf vagy, inkább menj aztán főzz valamit a családodnak
2022. aug. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!