Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg anyunak hogy...

Hogy mondjam meg anyunak hogy ez a helyzet nekem enyhén szólva kínos? Mármint akarnék tenni valamit, de anyu miatt mégsem.

Figyelt kérdés
Szóval nekem van egy régebbi fiú barátom, általánosban voltunk évfolyamtársak, de a 8. utáni nyáron lettünk amúgy jóba. Mivel nekem elváltak a szüleim, nála meg akkor a válás előtti állapot volt otthon, volt témánk. Sokat dumáltunk, mindenféléről, tavalyig nagyon jóban voltunk, de muszáj volt neki elmondanom hogy beleszerettem, ő meg visszautasított. Azóta nem nagyon beszéltünk, de tudom hogy van barátnője. Idő közben neki is elváltak a szülei. És anyu most mondta el, hogy összejött az apjával. Már hónapok óta sejtettem hogy van valakije, és boldog voltam. Egyébként most is boldog vagyok, mert a pasi iszonyat rendes, és minden szempontból illik hozzá szerintem. De anyuék akarnak egy vacsit 4-esben (mi+a párja és a fia ugye). Marhára nincs arra szükségem hogy találkozzak a sráccal, de anyu boldog ezzel a férfival és nem akarom elszúrni neki. Viszont anya nem tudja mit éreztem/érzek a srác iránt. Persze ha együtt lesznek, és mondjuk ide költözik a fickó, akkor kb a tesóm lesz a srác akibe szerelmes vagyok, és visszautasított és több mint egy éves kapcsolata van. Nekem meg nincs senki… Szerintetek mi a fenét csináljak?😓 17L

2022. aug. 1. 00:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Elviseled a helyzetet. És ne szaladj annyira előre, hogy mindjárt oda is fog költözni, nem fog, a srác meg aztán nagyon nem lesz a testvéred! Még kb. sem, mért lenne?
2022. aug. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hát mivel ha az apja költözik, akkor ő is, tehát egy háztartásban fogunk élni. De amúgy is, tuti szerveznének közös programokat, és nekem nagyon rossz lenne hogy ott a srác, még mindig tetszik, de tudom hogy esélyem sincs, amit kerek-perec megmondott…
2022. aug. 1. 01:18
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Mért pont az apjánál maradna a gyerek? És egyelőre nincs szó arról, hogy odaköltözzön. Semmit nem tudsz csinálni, ez van. Majd lesz pasid, és akkor ő már nem lesz érdekes.
2022. aug. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ja, ha lesz pasim… eddig nem volt sikerem senkinél, mindegy is. Amúgy azért jönne a srác is, mert az apjával él.
2022. aug. 1. 01:25
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
17 évesen még nem vagy olyan öreg, hogy leírd magadat. Majd lesz. Nézz körül és vetesd észre magad.
2022. aug. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
17 vagy félig még gyerek. Én 29 vagyok és sosem volt senkim, mégsem nagyon izgat a dolog, nem lóverseny ez.
2022. aug. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Túlságosan ráparázol erre a helyzetre. Viselkedj természetesen, mikor találkoztok és kész. Hidd el, a srác már rég nem ezen kattog.
2022. aug. 1. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit tényleg kínos, de egy felnőtt ember tudja kezelni az ilyen szitukat.

Ne görcsöj rá, hagyd, hogy menjenek a dolgok a maguk útján.

2022. aug. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
98%

Hidd el, neki legalább annyira kínos lesz, mint neked.

De eltelt közben legalább egy év, nem is beszéltetek, azért csitultak a dolgok ennyi idő alatt.

Plusz, a pasi még simán lehet a frissen elvált fázisban, azért egy-másfél év nem olyan sok idő, nem biztos, hogy rohan összeköltözni egy új nővel.

Meg ha így is lenne mondjuk egy éven belül, ti mindjárt érettségiztek, és mentek egyetemre szanaszét, nem fogtok olyan hajj de sokat együtt élni.


Azért, ha anyud nem tud róla, azt jelezd neki, hogy ismered a srácot, ne a bemutatkozó vacsin érje meglepetés.

2022. aug. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként nincsen semmi közötök egymáshoz vérségileg, szóval akár össze is jöhetnétek.
2022. aug. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!