Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg anyunak hogy...

Hogy mondjam meg anyunak hogy ez a helyzet nekem enyhén szólva kínos? Mármint akarnék tenni valamit, de anyu miatt mégsem.

Figyelt kérdés
Szóval nekem van egy régebbi fiú barátom, általánosban voltunk évfolyamtársak, de a 8. utáni nyáron lettünk amúgy jóba. Mivel nekem elváltak a szüleim, nála meg akkor a válás előtti állapot volt otthon, volt témánk. Sokat dumáltunk, mindenféléről, tavalyig nagyon jóban voltunk, de muszáj volt neki elmondanom hogy beleszerettem, ő meg visszautasított. Azóta nem nagyon beszéltünk, de tudom hogy van barátnője. Idő közben neki is elváltak a szülei. És anyu most mondta el, hogy összejött az apjával. Már hónapok óta sejtettem hogy van valakije, és boldog voltam. Egyébként most is boldog vagyok, mert a pasi iszonyat rendes, és minden szempontból illik hozzá szerintem. De anyuék akarnak egy vacsit 4-esben (mi+a párja és a fia ugye). Marhára nincs arra szükségem hogy találkozzak a sráccal, de anyu boldog ezzel a férfival és nem akarom elszúrni neki. Viszont anya nem tudja mit éreztem/érzek a srác iránt. Persze ha együtt lesznek, és mondjuk ide költözik a fickó, akkor kb a tesóm lesz a srác akibe szerelmes vagyok, és visszautasított és több mint egy éves kapcsolata van. Nekem meg nincs senki… Szerintetek mi a fenét csináljak?😓 17L

2022. aug. 1. 00:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, kissé nyers voltam. Lexi Ryan:Mostoha szenvedély. Szerintem tök jó könyv, ha gondolod olvasd el, tényleg mintha rólatok szólna.
2022. aug. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, a kérdező már elolvasta.
2022. aug. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!