Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ha a 17 éves lányotok...

Szülők! Ha a 17 éves lányotok egy 42 éves férfival lenne párkapcsolatban elfogadnátok a döntését?

Figyelt kérdés
Ha lányotok elmondása szerint boldog lenne a kapcsolatában elfogadnátok, támogatnátok a kapcsolatot? Mi lenne a reakciótok egy ilyen esetre?

2022. aug. 2. 17:31
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/123 anonim ***** válasza:
80%
"Rengeteg olyan pár van, akinek normális a párkapcsolata" Ja, csak nincs közöttük negyed évszázad.
2022. aug. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/123 anonim válasza:
18%

Ez nem igaz. Nézz körül mennyi pár van aki 10-20 év korkülönbséggel boldog. Én ismerek jó pár ilyen párt. Egyébként meg senkinek semmi köze hozzá..

Az számít, ha őszintén szeretsz és viszont vagy szeretve. Lehet boldogabb vagy, mint kisebb korkülönbségű párok. De ha ennyire nem látjátok a fától az erdőt, akkor nem is tudom minek írok. Amit ti írtok abban az esetben van ha valaki nem szerelmes, hanem beteg! Nagyon egyszerű érzékelni a különbséget! Azért csak eltudja mindenki dönteni, hogy normális-e a kapcsolata, mert ha a férfi nem komolyan gondolja annak vannak jelei!

2022. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/123 anonim ***** válasza:
91%
Körülnéztem, egy sincs a környezetemben. Hülyének is néznék azt a libuskát aki apja korúval kavar. Amúgy kilencvenkettes, te ugye nem valami vénember vagy aki friss pipihúsra éhes? Ezért akarod az extrém korkülönbséget gyakorinak beállítani?
2022. aug. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/123 anonim ***** válasza:
92%

#92 Egy 17 évesnek szerinted mindenképpen van fogalma róla, hogy hogyan kéne működnie egy rendes kapcsolatnak és milyen egy normális férfi? Pont ez az egyik baj ezzel az egésszel. A férfi a lány tapasztalatlanságát használja ki, hiszen ennyi idősen nem lehetett túl sok komoly kapcsolata, és valószínűleg jóval kevesebb tapasztalattal rendelkezik minden téren.

És többször is írtuk: nem egy 32 és egy 48 éves ember kapcsolatával van a gond, hanem azzal, ha egy már-már középkorú férfi egy középiskolásra nyomul.

Kérdező, még egy dolgot érdemes lehet átgondolnod (ha nem kamu a kérdés, csak mert az eltűnésed erre utal): most 17 éves vagy. Egy ma született kisbaba tehát 17 évvel fiatalabb nálad. Gondolj bele, hogy 17 év múlva szeretnél-e kapcsolatban lenni valakivel, aki a mai napon született. "Kicsit" bizarr elképzelés, nem? Na, a párod ennél másfélszer idősebb volt, amikor te születtél.

2022. aug. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/123 A kérdező kommentje:
Köszöm szépen mindenkinek aki válaszolt. Nem számítottam ennyi válaszra, de nagyon tanulságos gondolatokat olvastam, amik abszolút elgondolkodtattak ezzel az egésszel kapcsolatban. Tudom, hogy a szüleim csak jó akarnak nekem, és a kapcsolatunk valószínűleg amúgy sem működne hosszútávon.
2022. aug. 7. 00:38
 96/123 anonim ***** válasza:
82%
Ha az apukád lennék vagy elverném a pasid, vagy ha elég akkor csak annyira ráijesztenék hogy ne legyen kedve folytatni veled a kapcsolatot. Hihetetlenek vagytok ti mai lányok, nem tudom mi bajotok van, hogy ennyivel idősebb pasi kell sokatoknak, hány esetben van ennek jó vége? Ezt az érett hülyeséget meg hagyjuk is…
2022. aug. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/123 anonim ***** válasza:
69%

96


Pont ez az, hogy vszinű ilyenkor nincs képben az apa mint szülő, nem vett részt a nevelésben, ezért bolondulnak meg az ilyen tini lányok.


Persze van kivétel, néha a legjobb családban is megesik, de ott gyorsan közbelépnek a szülők.

2022. aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/123 anonim ***** válasza:
44%
Köze nincs az apákhoz. Csak a gyerek manipulálhatóságához, meg a csávó gerinctelenségéhez.
2022. aug. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/123 anonim ***** válasza:
91%

" ti mai lányok, nem tudom mi bajotok van, hogy ennyivel idősebb pasi kell sokatoknak" - miért szerinted 100 év csak egykorúak házasodtak?

nem hiszem, hogy nagy korkülönbséges kapcsolatok nem voltak 50 vagy 100 éve, sőt, azt gondolom, hogy több is volt, mint ma.

2022. aug. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/123 anonim ***** válasza:
88%
Biztos hogy több volt amikor a lányoknak kb semmi szava nem volt hogy kihez kell hozzámenniük.
2022. aug. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!