Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ha a 17 éves lányotok...

Szülők! Ha a 17 éves lányotok egy 42 éves férfival lenne párkapcsolatban elfogadnátok a döntését?

Figyelt kérdés
Ha lányotok elmondása szerint boldog lenne a kapcsolatában elfogadnátok, támogatnátok a kapcsolatot? Mi lenne a reakciótok egy ilyen esetre?

2022. aug. 2. 17:31
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/123 anonim ***** válasza:
32%
Egyik ismerősöm 51 évesen jött össze egy 19 éves csajjal. Így 20 év után is együtt vannak van két egyetemista fiuk és tök jól megvannak.
2022. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/123 anonim ***** válasza:
79%

A fickóval van baj agyilag. Éppeszű ember nem kezd olyan lánnyal, aki a gyereke lehetne...

Fiatal vagy, tapasztalatlan. Biztos jóképű, imponál neked az élettapasztalata, rendes veled, de nagyon nagy eséllyel kihasznál. Egy szórakoztatási cikk vagy. Vagy pedig még nagyobb a baj és komolyan gondolja, hogy normális gyerekekkel kikezdeni.

Gimimben volt egy lány, aki 15 évesen összejött egy 30 éves férfival. Miután a lány szakított vele, a hapsi konkrétan minden dolgába beleszólt, évekkel később is. Milyen kocsit vesz, kikkel találkozik, ki a párja. Nem ment neki az ismerkedés, ezért kihasználta, hogy van egy naiv lány, akit birtokolhat.

Hidd el, a szüleid jót szeretnének neked.

2022. aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/123 anonim ***** válasza:
87%

Nemigazán támogatnám, de nem azért amiért általában mások.


10 év múlva te 27 leszel, ő meg 52, 20 év múlva te 37, ő meg 62.

Te még életed közepén leszel, ő meg már lehet hogy demens vénember lesz. Arról nem is beszélve, hogy a szex a férfiaknak a kor előrehaladtával problémásabb. (Ha abból indulunk ki, hogy tartós lesz a kapcsolatotok, mint ahogy minden jól működő kapcsolatban feltételeznénk.)


Nem vagyok szent, én is egy több mint kétszer annyi időssel vesztettem el 20 évesen, s nem csak egyéjszakás volt, de mi csak szexeltünk. Ő se akart többet, s én se. Leginkább a fenti ok miatt.

2022. aug. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/123 anonim ***** válasza:
87%

"D a férfiak ösztönösen a fiatalabbakra gerjednek."

A fiatalabb nem egyenlő a gyerekkel, nem érted? Nem arról van szó, hogy egy 60 évesnek egy 40 éves jön be. Aki gyerekekre gerjed, az beteg "akkor is, ha hisztizel".


"A legtöbb 17 inkàbb 20-nak néz ki."

Reprezentatív felmérést végeztél a témában, vagy mi? Bár ilyen válaszok után nem lennék meglepve, ha te is egy iskola előtt ácsorognál szabadidődben...


"A 18 nagykorú"

Fogd már fel, hogy nem erről van szó. A kérdés kapcsán meg végképp nem, mert a kérdező nincs 18 éves.


Korábbi tini lányként azt tudom mondani, hogy én és a barátnőim is kifejezetten taszítónak, sőt undorítónak tartottuk, amikor annyi idős pasik fordultak utánunk vagy szólogattak be, akik bőven az apáink lehetnének. Tudták, hogy kb. hány évesek vagyunk, mert általában iskolatáska volt rajtunk. Ha egyedül van az ember, konkrétan veszélyben érezheti magát ilyenkor. Örülök neki, hogy neked nem kellett ezen keresztül menned, de sok tini lánynak úgy néz ki a valóság, hogy negyvenes, ötvenes férfiak szólnak utánuk undorító stílusban az utcán, akár fényes nappal. És nem kell ehhez "provokatív" módon öltözködni vagy viselkedni (nem mintha az bárkit bármire feljogosítana), bőven elég, ha az ember olyanokkal fut össze, mint te.

Kérdező, légyszi óvakodj az ilyen emberektől, mert képesek megmagyarázni, hogy normális dolog, amit csinálnak!

2022. aug. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/123 anonim ***** válasza:
82%

Hát nézd.

Én kapásból kirúgnám a pali fogait. Valami nálad sem lehet oké, apakomplexusod van?

17 évesen kérlek gondold meg ugyan mit adhatnál - Te - tapasztalatlan félig még gyerek, egy felnőtt - hozzád képest- öregnek a testeden kívűl? Semmit.. Viszont ő úgy írányit tégwd ahogy akar. Rettenetesen romboló lesz ez a kapcsolat számodra..

Szerinted milyen érzelmi és IQ szinten áll egy 42 éves pali, aki az apád is lehetne, ha ő egy tinivel kezd viszonyt, és nem egy korabelivel?

Szerinted mennyire normális az a pali aki nem kell egy korban hozzáillőnek?


Miért nem szólal meg a vészcsengő a fejedben?

2022. aug. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/123 anonim ***** válasza:
89%
Az ilyen kérdéseken kb minden kor kombináción átmentünk már.
2022. aug. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/123 anonim ***** válasza:
91%

Ciki, borzasztóan ciki.


De nem neked, vagy a szüleidnek, hanem a pasinak. Oda mert állni egyáltalán a szüleid elé?

2022. aug. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/123 anonim ***** válasza:
94%

Nem fogadnám el, és őszintén, én is szégyellném mások előtt, hogy ilyen megvezethető, buta gyerekem van.


Nézd, tudom, hogy te 17 évesen még nem olyan éretten, és nem úgy látod a dolgokat, mint egy felnőtt ember, de egy 42 éves felnőtt ember, aki 17 évessel kezd, az mentálisan nem egészséges. Én 30 vagyok, nekem már most "gyerek" kategória egy ilyen idős fiatal, függetlenül a testi fejlettségétől, agyilag-lelkileg akkor is még szinte egy gyerek hozzánk képest.


És normális 40 éves embernek nem erre van igénye, nem egy kamaszlányra - max. megdugni -, de annyira más életszakaszban jártok, hogy abszurd az egész helyzet.


Biztos elküldeném a pasit a francba, és megmondanám, hogy menjen pszichológushoz, ha neki 42 évesen 17 éves gyereklányok kellenek.

2022. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/123 anonim ***** válasza:
7%
Kapásból kirúgnám a 43 éves nő fogait.
2022. aug. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/123 anonim ***** válasza:
88%
"Egyik ismerősöm 51 évesen jött össze egy 19 éves csajjal. Így 20 év után is együtt vannak van két egyetemista fiuk és tök jól megvannak." Az szép lehet, a 39 éves nő az egyetemista fiával, (mikor is szült az állítólagos asszonyka?) férjnek meg a 71 éves vénemberrel.
2022. aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!