Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ha a 17 éves lányotok...

Szülők! Ha a 17 éves lányotok egy 42 éves férfival lenne párkapcsolatban elfogadnátok a döntését?

Figyelt kérdés
Ha lányotok elmondása szerint boldog lenne a kapcsolatában elfogadnátok, támogatnátok a kapcsolatot? Mi lenne a reakciótok egy ilyen esetre?

2022. aug. 2. 17:31
 81/123 anonim ***** válasza:
76%

Ez a pali 100% hogy totál gyökér.


És az is milyen gáz már, hogy többen amikor a pedó hajlamokról írnak, nem is tagadják, hanem jönnek erősködni, hogy nem pedó hanem ebe...

Hát barátom, lehet hogy az se normális dolog, ha ilyen szép orvosi neve van, nem? Nem esik le, hogy valami nagyon el van torzulva benned? Ez nem olyan jó érv ám, mint hiszed.



És jönnek itt azzal, hogy nem illegális, mert a beleegyezési így meg nagykorúság amúgy.

Mintha a törvény betűje lenne az, ami eltántorítja őket. Azért ezen is elgondolkoznék.



A törvény nem valami állandó, Istentől való morális jó, csak azoknak az embereknek az értékrendjét tükrözi, akik hatalmon vannak.

Ahol pedofil hajlamú a vezetés, ott pedofil barát törvények lesznek, mert ez kedvez nekik.

Szerintem minden józan normális ember érti, hogy ha egy 14-17 éves egy korabelivel kísérletezik, az nem ugyanaz, mint összeállni egy 20-30 évvel idősebbel.

2022. aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/123 anonim ***** válasza:
85%
Gondolkozz el azon, hogy vajon mennyire tudnál tervezni vele. Most még lehet tetszik neked, hogy idősebb meg biztos van némi lóvéja is, de ne csak ilyenre gondolj. 35 éves korodban ő lesz 60, van amelyiknek már fel sem áll ebben a korban. 17 évesen még nem biztos, hogy akarsz gyereket, de lehet 20-25, 35 évesen már igen. Most gondolj abba bele, hogy vajon miért jött össze egy korodbelivel. Sok férfitól hallottam már, hogy azért próbálkozott be fiatal csajnál, mert hogy ő még nem akar gyereket és, hogy ő sem akar sosem. Ez most kicsit olyan, mint amikor a pedo hajlamú huszonéves összejön a kislányos 14 évessel, dúl a láv, aztán mire 18 lesz kidobja, mert már nem úgy viselkedik meg nem úgy néz ki, mint egy általános iskolás. 20-25 éves korodig még bőven változol, ezt egy normális 40+-os tudja is.
2022. aug. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/123 anonim ***** válasza:
58%
Fúj. Elég laza szülő vagyok, egy harminc körüli pasast még bevenne a gyomrom, de ezt nem. Konkrétan az a 40 éves beteg ember, hogy ilyen fiatallal kezd. Úgyhogy sajnálom, de amíg fiatalkorú a lányom, addig nem találkozhat a perverz vén farokkal.
2022. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/123 anonim ***** válasza:
92%

Voltam hasonló szituban, 18 évesen 35 évessel jártam. Eleinte minden szép volt, önálló férfi, lakása van, autója, mentünk ide-oda, stb stb... aztán kiderült hogy egy elmebeteg, manipulátor, sőt meg is vert. Minden barátomat elmarta mellőllem, volt hogy bezárt a lakásba míg ő elment, vagy leugrott a boltba és csak reggel jött haza. Elég nehezen tudtam megszabadulni tőle, öngyilkossággal meg gyilkossággal fenyegetett, zaklatta a rokonaimat, ismerőseimet.

A szüleim sosem tiltottak tőle de nem nézték jó szemmel és minden nap imádkoztak hogy szakítsak vele.

2022. aug. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/123 anonim ***** válasza:
80%
Isten? Max az a gyerekhúsra éhes söpredék adta jogod, akik ezt a mocsok, etikátlan szemetet átengedték törvénynek.
2022. aug. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/123 anonim ***** válasza:
81%
#85 Ha van eszed, picit gondolkozz már el azon, hogy mennyire egy sz@r alak vagy. De gondolom gondolkozni nem tudsz, agyilag kb. olyan szinten állhatsz, mint azok, akik a semmire szülnek 10 gyereket, aztán panaszkodnak, hogy éhen halnak. Persze, tudom, neked van már 10 diplomád, 5 nyelven tudsz, Rolex karórád van, a házad egy 5 csillagos hotelszoba, doktori címet is kaptál, kitűnő voltál matekból meg ilyenek. Lehet. De gondolkozni azt nem tudsz. Az a baj hiába pofáznék, úgysem fognál fel semmit abból, amit írnék.
2022. aug. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/123 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy én kíváncsi lennék a kérdezőre, hogy ismerkedik meg egy ilyen két távoli korosztály, és mi tetszett meg benne hogy összejöjjön vele.


Komolyan érdekel, nem ítélkezek :D


Mondanám, hogy sugar daddy, vagy apakomplexus, de sokszor normális családok lányai is csinálnak ilyesmit, számomra teljesen érthetetlen.

2022. aug. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/123 anonim ***** válasza:
91%

"Amúgy én kíváncsi lennék a kérdezőre, hogy ismerkedik meg egy ilyen két távoli korosztály, és mi tetszett meg benne hogy összejöjjön vele."


Megmondom én, ezek a pasik direkt keresik azokat a gyereklányokat, akik kiszolgáltatottak.


A környezetemben az összes ilyen nagy korkülönbséges kapcsolatba került lány hasonló háttérrel indult.


- érzelmileg sérült viszony egy, vagy mindkét szülővel, és igény arra, hogy valaki "védelmezze", kimemtse a családból őket


-általában valami trauma, ami miatt "korán kellett felnőniük", azaz nincs kapcsolódási pont a saját korosztályukkal, elveszettnek érzik magukat


-tipikusan azok a "buta de szép" lányok, akikkel elhitették, hogy a testük az egyetlen érdekes dolog bennük


-akik valamiféle abúzív közegből jönnek, így nem tűnik fel nekik a manipuláció, a játszmák


-tapasztalatlan, nagyon minimális élettapasztalatú, álmozdozó lányok, akiknek az egyetlen egészséges párkapcsolati minta a médiából jött, és emiatt bekajálják a lovebombingot.


És a baráti körben ezeket a lányokat 5-10 évvel később mind bántalmazta a férje, nem jutottak el addig, hogy az egyik fél öregember, a másik felnőtt nő.


A pasi általában csinált neki egy vagy tòbb gyereket, abúzív lett, aztán lelépett egy tőle még fiatalabb lánnyal.


Szóval ja, ha azt hiszi itt bárki, hogy ezek együtt fognak megöregedni, az nagyon naív.

2022. aug. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/123 anonim ***** válasza:
83%
Miért ne akarna?
2022. aug. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/123 anonim válasza:
19%
Kérdező, a válaszadókkal ne is törődj! Rengeteg olyan pár van, akinek normális a párkapcsolata, de ezt csak te tudhatod. Ha a szüleid nem támogatnak téged, akkor nem fogadják el aki vagy. Törődj csak a pároddal (hasonló cipőben járok és majdnem 6 éve boldogan!)
2022. aug. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!