Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ha a 17 éves lányotok...

Szülők! Ha a 17 éves lányotok egy 42 éves férfival lenne párkapcsolatban elfogadnátok a döntését?

Figyelt kérdés
Ha lányotok elmondása szerint boldog lenne a kapcsolatában elfogadnátok, támogatnátok a kapcsolatot? Mi lenne a reakciótok egy ilyen esetre?

2022. aug. 2. 17:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/123 anonim ***** válasza:
5%

27


Az idősebb korosztàlyból is kikerülnek szép szàmmal. Most ismerted be, te amnéziàs.

Ha pici és puha azt a nő a kinézeténekeg a viselkedésének köszönheti.

2022. aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/123 anonim ***** válasza:
87%
Elhiszem hogy jól érzed magad, ugyanis a csávó röhögve manipulál, tudja mit kell mondani egy kamasznak hogy a semmiért is odalegyen érte. Ez nem arról szól hogy "ciki" hanem hogy a csávó lazán kihasznál mivel nem vagytok egy szinten, és még úgy húsz évig nem is lesztek. Abba meg bele se merek gondolni, hogy mióta kajtat utánad az a disznó.
2022. aug. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/123 anonim ***** válasza:
33%

30as, igaz, nem 24-es vagyok, de


Szoval epp ez a gond, h egy no a sajat korosztalyabol igenyeket tamaszt...


Tehat ott mar nem mukodik a mellebeszed... ezert kezd egy joval fiatalabbal, mert tapasztalatlan, konnyu megszediteni.



Sztem inkabb te ismerhettel inkabb magadra, te vagy egy ilyen 40es muki🤣

2022. aug. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/123 anonim ***** válasza:
17%

28


Mióta vén a 42, te nem normàlis? Sajnos? A 17 meg a 18 között aztàn marha nagy különbség van.

Nem a csâvó van kiégve. Értem, hogy fàj az igazsàg, de nyilvàn jobban tudja milyen elbszottak a nők a korosztàlyàban.

2022. aug. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/123 anonim ***** válasza:
23%
Ha örülnék neki, ha nem nem tudnék mit csinálni, az ő élete. Nyilván egy 17 évesnek már nem tilthatok semmit. Főleg akkor ha azt szeretném, hogy legyen majd a kórházban aki látogasson.
2022. aug. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/123 anonim ***** válasza:
96%

Nen hiszem, h gond van a kinezetemmel, mert joval fiatalabbak is probalkoznak, csak veled ellentetben en felnott kapcsolatot igenylek, egyenrangu felekkent.🤷🏼‍♀️

Nem allok az iskola sarkan, h felvegyem a "szerelmemet" suli utan😝


Te akkor tenyleg ilyen lehetsz, ezert erint ez ennyire erzekenyen teged.🤔

2022. aug. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/123 anonim ***** válasza:
91%
A negyvenkettes bőven vén egy kamaszhoz.
2022. aug. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/123 anonim ***** válasza:
87%

#21: ezt efebofíliának hívják. Hasonló a pedofíliához, annyi a különbség, hogy nem kisgyerekek, hanem tinik iránt vonzódik az illető, ezért az adott ország beleegyezési korhatárától függően nem feltétlen illegális. Ettől függetlenül nem normális.

Teljesen más kihívásokkal találkozik, más élethelyzetben van egy 42 éves, érett felnőtt, és egy 17 éves fiatal. Kérdező, te most biztosan azt hiszed, hogy a korodhoz képest érett vagy (és lehet, hogy tényleg), de pár év múlva már röhögve fogsz visszagondolni arra, hogy milyen gyerekes is voltál. Nem vagyok nálad sokkal idősebb, 24 vagyok. Mindig mindenki szerint érettebb voltam a koromnál, mégis rendszeresen eszembe jut, hogy mennyire röhejes tudtam lenni 17 évesen. Elhittem, hogy szinte felnőtt vagyok. Aha... Én sem jönnék össze egy 17 évessel 27 éves létemre, és nem azért, mert nő vagyok, és "jobb ha a férfi idősebb". Más egy nagyobb korkülönbség 30 feletti, ténylegesen érett felnőttek körében, és úgy, hogy az egyik fél konkrétan nem nagykorú. Elhiszem, hogy szeretsz valamit a párodban, de egy normális 42 éves nem középiskolásoknak, hanem 30+-os, felnőtt nőknek udvarol. Az kezdi el keresni a fiatalabb, tapasztalatlanabb és (biztos rossz hallani, de) befolyásolhatóbb tizenéveseket, aki már senkinek nem kell a saját korosztályából, vagy akinek fura hajlamai vannak. Tudja, hogy az ő helyzete imponál egy fiatal, naiv lánynak. Biztos megbízol benne, de higgy a szüleidnek, mert nekik van igazuk.

2022. aug. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/123 anonim ***** válasza:
4%

33


Mellé. Nem vagyok 40.

Nem az igényekkel van baj, hanem az elszàlltakkal meg az undorító viselkedéssel. Úgy adod elő, mintha ennyi idősen csak a nőknek lehetne egzisztenciàjuk.

2022. aug. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/123 Semuhi válasza:
8%
😅😅 millio csillio okot irhatnék mért ne tedd 🙄 tedd nyugodta. Es tanulj a hibáidbol most elvakultvagy 🙄nekem forditva volt 23 voltam 42 éves bnö meg 20 voltam 40 ilyesmik de majd meglátod csináld 26/f sok sikert ehhez... Pffff
2022. aug. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!