Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha a családom nem...

Mit tegyek, ha a családom nem fogadja el a félig fekete párom?

Figyelt kérdés

A párom félig magyar, félig pedig USA-ból származó fekete.

Nagyon rendes srác, kétnyelvű, tökéletesen beszél magyarul és angolul is, tanult is. Nem gengszter, nem is muszlim, semmi ilyesmi. Orvosira jár.

A szüleim mégsem hajlandóak elfogadni.

Apám egyenesen úgy beszél róla, hogy nem hozhatom haza, mert ő apaként nem feltétlenül kíváncsi arra, hogy kivel szexelget a lánya, majd hazahozom, ha komoly (2 éve együtt vagyunk).

Anyukám pedig azt mondja, hogy azért nem tudja elfogadni, mert nem hagyta el az eltérő kultúráját, és nem a magyar kultúrkörhöz tartozik, mert hazalátogat Amerikába az ott élő rokonokhoz, és akkor megy a feka templomba tapsikolva godspel-t énekelni, és akkor hozzájuk hasonlóan öltözik fel, stb.

Amikor jobban összekapunk, akkor már volt olyan, hogy kifejezetten lenéző, ocsmány szavakkal illették őt, azt állítják, hogy akkor is kötelesek megtűrni őt az orvosin a mai világban, ha buta, 1-2x fenyegettek is, hogy nem jönnének el még az esküvőnkre sem, és csak imádkoznak, hogy legyen vége, és bizonyosodjon be, hogy csak múló hóbort, kései tiniszerelem volt.


Most komolyan a barátom és a családom között kellene választanom?

Egyszerűen nem hiszem el, hogy ilyen helyzetbe kerültem...


21/N

23/F



2022. aug. 6. 19:06
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
92%

Nem irigyellek, kivanok nektek sok boldog együtt töltött éveket.

Ehhez nem lehet mit hozzáfűzni.

2022. aug. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
13%
Én a családot választanám.
2022. aug. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fiú össze akar költözni veled, tedd azt. Ha még nem akar, akkor tényleg jobb nem hazavinned.
2022. aug. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
16%

19# Ácsi anyuci! Vegyél vissza az úrinő stílusodból!


Semmi közöm a kanmajmos beszólogatóhoz!


2 külön személy.


Viszont te tényleg szépen bemutatkoztál :"Vág a jó nénikéd, te barom. Csak nevetséges, hogy kanmajmozol egy olyat, aki vszeg már most többet tett le az asztalra, mint te.


És amúgy hogy merítesz pofát ahhoz, hogy idézőjelbe tedd azt, hogy a párom? Ha fehér lenne, akkor nem kéne idézőjel?


Vicc, hogy te tartod magad értelmes embernek. "


Hát ha a pasidnak egy csöpp esze van gyorsan le fog cserélni egy kulturált alapneveltetésű nőre. Ez borítékolható.


Te meglehetősen alpári egy nő vagy.

2022. aug. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
9%
Na, válaszoltál is. Akkor ez nem fog kitartani ilyen hátszéllel, és egymástól külön, sajnos. Gondolom, a fiú szülei sem rajonganak érte, hogy hozzájuk költözz, ilyen gyűlölködő családi háttérrel, nyilván tudnak róla. Sajnálom.
2022. aug. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
16%

24, tudtam hogy lesz rá magyarázatod, de nem gondoltam hogy ennyire átlátszó. Ámbár továbbra is fenntartom hogy kis kamus vagy.

Mellesleg tudod kit hülyegyerekezz, anyád lehetnék.

Már csak ezért a stílusért sem állna veled szóba egy értelmes ember, aki orvosnak tanul :)

(A többiek meg lepontozhatnak nyugodtan, nekem van olyan exem akinek az anyukája énekelt egy gospel kórusban. Aki valaha is tapasztalta a szerettein keresztül, az soha nem írja el a nevét, elhihetitek. Egyszerűen azt hitte hogy godpselnek hívják, most meg kimagyarázta. De persze jogotokban áll naivnak lenni.)

2022. aug. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 A kérdező kommentje:

"Aki valaha is tapasztalta a szerettein keresztül, az soha nem írja el a nevét, elhihetitek."


Atya-gatya, ez azért MART... :DDDD Volt, hogy a saját nevemet is félregépeltem.



"Mellesleg tudod kit hülyegyerekezz, anyád lehetnék."


Hülyegyerek. :)


Bunkókkal olyan stílust engedek meg magamnak, amilyet akarok.


A normális válaszolóknak:


Eddig szóba sem került a költözés, már nem azért nem, mert ne lenne jó összeköltözni, hanem azt hittük, várhatunk vele addig, amíg végzünk az egyetemmel (jövőre következik be).

Nem gondoltam azt, hogy a szüleimmel idáig fog fajulni a dolog, azt hittem, hogy lenyugszanak, vagy, hogy bemutathatom nekik a párom, és megkedvelik. Egyáltalán nem hittem, hogy akár olyan forog kockán, hogy megszakad köztünk a kapcsolat.


Nem érdekel, hányan hiszik kamunak, normális emberek megoldási javaslataiért hálás vagyok.

2022. aug. 6. 20:35
 28/60 anonim ***** válasza:
12%
Keress egy magyar fiút!
2022. aug. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim válasza:
89%

Más okból, de én az apámmal nem beszélek egy jó ideje. Rengetegen jöttek azzal, hogy dehát még az apád, meg család így-úgy. Eljutottam oda, hogy nem érdekel. Amit az az ember művelt velem (röviden: gyerekkorom óta érzelmileg terrorizálta az egész családot, amikor ivott rettegtünk tőle, hogy fizikailag is bántani fog, és egész életemben éreztette hogy köszönjem neki hogy egyáltalán élek és egyébként is egy kolonc vagyok, aztán tavaly kidobott otthonról), arra nem lehet mentség, hogy "mert az apám". Nem könnyű rázárni egy szülőre/szülőkre az ajtót, de nem engedhetnek meg maguknak bármit, csak azért mert a szüleid.

A te döntésed lesz, hogy mit lépsz velük kapcsolatban, nem tudom hogy egyébként milyen velük a kapcsolatod, csak azt szerettem volna mondani, hogy kizárólag azért, mert a szüleid, nem kell mindent eltűrnöd nekik.

2022. aug. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező :"Bunkókkal olyan stílust engedek meg magamnak, amilyet akarok."


Grat 🤢🤮

2022. aug. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!