Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha a családom nem...

Mit tegyek, ha a családom nem fogadja el a félig fekete párom?

Figyelt kérdés

A párom félig magyar, félig pedig USA-ból származó fekete.

Nagyon rendes srác, kétnyelvű, tökéletesen beszél magyarul és angolul is, tanult is. Nem gengszter, nem is muszlim, semmi ilyesmi. Orvosira jár.

A szüleim mégsem hajlandóak elfogadni.

Apám egyenesen úgy beszél róla, hogy nem hozhatom haza, mert ő apaként nem feltétlenül kíváncsi arra, hogy kivel szexelget a lánya, majd hazahozom, ha komoly (2 éve együtt vagyunk).

Anyukám pedig azt mondja, hogy azért nem tudja elfogadni, mert nem hagyta el az eltérő kultúráját, és nem a magyar kultúrkörhöz tartozik, mert hazalátogat Amerikába az ott élő rokonokhoz, és akkor megy a feka templomba tapsikolva godspel-t énekelni, és akkor hozzájuk hasonlóan öltözik fel, stb.

Amikor jobban összekapunk, akkor már volt olyan, hogy kifejezetten lenéző, ocsmány szavakkal illették őt, azt állítják, hogy akkor is kötelesek megtűrni őt az orvosin a mai világban, ha buta, 1-2x fenyegettek is, hogy nem jönnének el még az esküvőnkre sem, és csak imádkoznak, hogy legyen vége, és bizonyosodjon be, hogy csak múló hóbort, kései tiniszerelem volt.


Most komolyan a barátom és a családom között kellene választanom?

Egyszerűen nem hiszem el, hogy ilyen helyzetbe kerültem...


21/N

23/F



2022. aug. 6. 19:06
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
11%

Írjál lemondó nyilatkozatot hagyatékukról, tisztességes lenne!


Én szülőként nagyra értékelném, ha tudnám nem gödörbe megy a hagyatékom és persze ki is tagadnálak:)


Buta kis befolyásolt tini vagy, de még nem tudod...igazuk van és attól, hogy megy a dugi, még nem vagy felnőtt.

2022. aug. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
67%

Én meg jogász vagyok. Párom meg lakatos és úgy káromkodik, mint a kocsis. Amúgy én is, nyilván nem ügyféllel. :)

Nem is értem, hogy a káromkodás, a diploma, meg a párválasztás hármasa hogy függ össze. :)

2022. aug. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
14%

54

Azt tudtad, hogy az afrikai feketék nem szeretik wc papírt használni és vizes flakonnal szerencsétlenkednek a nagy dolog után a csésze felett, mindent összekenve, de a kézmosást is megvetik?

Az usások sem különbek sokal...


Amúgy, a másik irritáló, hogy nagyon érdekemberek és a házassággal házalnak, akarnak kikötni egy országban, ezért a legbutább libákat célozzák meg;)

Itt is ez lehet az egyik motiváció...

2022. aug. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
52%

Neked nincs családod. Miért hiszed, hogy van?

A szerelmed, vagy agyfertőzött, mérgező emberek?

2022. aug. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
15%
Az attól is függ, hogy melyik fele fekete.
2022. aug. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
87%
54-es: látom, a szövegértelmezés nem megy: a kérdezö párja MO-on felnött ember, akinek az apja USA polgár, és ö maga meg orvsonak tanul!
2022. aug. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
85%

57


Én itt a Gyakorin találkoztam úgy igazából azzal, hogy mit jelent a gyakorlatban a "funkcionális analfabéta".

2022. aug. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
45%

57

Kutyából nem lesz szalonna csak a kínainál, itt meg "ebből" nem lesz fehér ember csak ha miki jacko;)

Hiába él itt, attól még az marad, ahonnan való...kapizse?

2022. aug. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
82%

Látom, eszed nem sok van.

HA valaki az USA-ból való, az neked negatív? Sokkal inkább az, ha valaki olyan "magyar", mint te!

2022. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
72%

"2 éve együtt vagyunk ... Most komolyan a barátom és a családom között kellene választanom? Egyszerűen nem hiszem el, hogy ilyen helyzetbe kerültem..."


Én meg komolyan nem hiszem el, hogy két év eltelt úgy, hogy ezt még sose gondoltad át alaposan, és két év elteltével most itt állsz értetlenül...

Ha 21 év alatt nem sikerült eléggé megismerned a saját szüleidet annyira, hogy tudd előre, mit fognak gondolni a helyzetről, akkor miért gondolod, hogy két év után eléggé ismered a párodat ahhoz, hogy a következő 20-40-60 évet vele tudd leélni? (Vagy nem az a cél?)

2022. nov. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!