Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám barátnője az én nevelőanyám?

Apám barátnője az én nevelőanyám?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ez az első ilyen kérdésem ezen az oldalon de nagyon érdekel a véleményetek. :) Apukám és anyukám elváltak, apukamnak meg van egy élettársa màr több mint 2 eve, nagyon szeretem és ő is engem de soha nem gondolatam rà anyaként és ezt neki is elmondtam. Viszont apum mindig valahogyan nyilatkozik rola ahogy nekem nem egyértelmű a dolog, mostohaanya valamint főként nevelőanyának hívja, és én meg nem tudom hogy ez így helyes-e. Nem csak hazásság esetén vagy örökbefogadásnál hívják így az ilyen helyzetben állo másik felet? Nagyon koszonom ha valaszoltok.

#szülő #mostohaanya #Ki kinek a kije #Az édesapám barátnője az én nevelőanyám #Mikortól nevelőanya valaki
2022. szept. 7. 18:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%
#2 ezek szerint a nagyobbik lányomnak nem vagyok a nevelőapja, csak az anyjának a szeretője, hiába neveltem,iskoláztattam,virrasztottam mellette éjszaka ha beteg volt, hallgattam meg örömét bánatát , stb... 9 éven keresztül? Jókor szólsz te is bammeg XD
2022. szept. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
71%
Olyan rosszindulatúak páran, ne vedd fel!
2022. szept. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%
2. Anyukám halála után apukám hét évig egyedül élt. Utána másik hét évet az élettársával. És soha nem tudnék úgy gondolni rá, hogy apukám aktuális szeretője volt. És úgy sem, hogy ő egy "senki", gondozta apámat, ápolta míg beteg volt... (főleg, hogy apukám a karjai közt halt meg nyolcvanévesen)
2022. szept. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem az hivatalosan.
2022. szept. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
31%
Dehogy a nevelőanyád, hát nem anyád nevel?
2022. szept. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
43%

Nem, ő csak apád csaja.


Semmi köze hozzád egyébként, mert össze sem házasodtak.

2022. szept. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
67%
11-es, hivatalosan, jogi értelemben! nem, nem voltál az.
2022. szept. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk mar ezt a sertodott “apuka aktualis szeretoje” kifejezest. Tobb mint 2 eve egyutt vannak, tehat nem szereto.
2022. szept. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nevelőanya aki nem vérszerinti, de teljes körű anya szerepben van. Konkrétan anya, csak így hívják.


A mostoha ugyan ez. A lényeg, hogy anyaként/szülőként fordul feléd? Szóval segít abban amiben ő jobb csak a felnőttsége miatt, segít, tánogat mindenhogy, szeret, önzetlenül akar neked jót, stb? Ha igen, akkor mindegy hogy hívod. Anyád attól még, még ha a fogalmazások nem kialakultak benned még.

2022. szept. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Apád szerintem így akarja sugalni, hogy van egy gyerek- szerűsége, nehogy sajátot akarjon.
2022. nov. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!