Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért viselkedik így anyám?

Miért viselkedik így anyám?

Figyelt kérdés

44 éves leszek lassan és anyám még mindig meg akarja mondani, mit csináljak. Volt egy házasságom, amit végig asszisztált. Egy kaki volt a végén, de még akkor is azt mondta, hogy tűrjek, mert jaj a gyerek, jaj a család. Én vagyok a családban az első, aki elhagyta a férjét. Jó döntésnek bizonyult a válás. Közben lett egy új kapcsolatom. Fiatalabb ugyan tőlem, de egy teljesen hagyományos értékrendet követő férfi. Szeret engem, szereti a fiam. Lassan egy éve tart köztünk, nem élünk együtt. Amikor tudunk, találkozunk, hétvégén mindig, hétköznap is szokott jönni a párom. Kezdetben nagy volt az öröm. Most már elkezdte anyám, hogy nem vagyunk egy szellemi színvonalon, mert hogyan megyünk majd bálba, meg színházba (kB 25 éve nem voltam egyikben sem). Hogy nem várhatom el, hogy ő hozzám ilyen gyakran jöjjön, mert drága az üzemanyag (egy oda vissza út kB 3000 Ft). Mondtam, ugyan hagy döntse már el, hogy van e rá pénze,rám tud e szánni egy hónapban 15ezer forintot. Mentünk volna hosszú hétvégére, betegek lettünk. Mondom áttesszük októberre. Erre anyám jön, hogy akkor már szar az idő, minek kötjük a pénzt. Inkább már el sem mondok neki semmi plusz infót. 8 hónap után már azon törte a fejét, hogy mikor kéri meg a kezem és én igent fogok e mondani és férjhez megyek e megint. Nem is értem, honnan jönnek ezek a hülye ötletei.

Jelzem, 19 éves korom óta nem élek otthon, azóta teljesen önellátó vagyok.


2022. szept. 14. 08:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
75%
Azért, mert hagyod. 44 éves vagy és még mindig nem húztad meg a határaid, mire vársz?
2022. szept. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!