Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan haragszom apámra?(De...

Jogosan haragszom apámra?(De kérlek benneteket,hogy bántó megjegyzéseket ne írjatok)

Figyelt kérdés

Na szóval apám 2 éves koromba lelépet(anyám nem 16 volt mikor apám lelépet hanem 25,23 évesen szült apám meg 27, mielőtt bárki írni hogy tinédzser volt). Mikor majd nem 18 lettem felkereset. Köpni nyelni nem tudtam. Előtte próbáltam akkor nem akart velem találkozni. Mondta hogy találkozhatnánk én abba bele ment de mondták anyáék hogy ne mert csak csalódni fogok. Fel mentem hozzá pestre. Na én arra számítottam hogy csak mi 2 leszünk. Hát nem. Ott volt az új családja. A lány kb 10 éves lehetet a csaj 34. Elmentünk éterembe. Beszélgetünk azt kiderült hogy az apám tök más sztorit adott elő a csajnak hogy ő támogatod meg hogy én nem akartam vele találkozni. Fel álltam és mondtam a magamét hogy mi az hogy kerestél ? 18 évig le se sz@rtál!Csináltál egy másik családot. Ennek a gyereknek tudtál az apja lenni nekem nem? Azt én voltam a bunkó szerinte

18/L



2022. szept. 22. 21:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon talpraesett vagy, hogy kiálltál magadért, jól tetted.
2022. szept. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon jól tetted. A kaját eltetettem volna magamnak meg bekamuzom a pincérnek,h elvitelre apám vesz nekem, majd kifizető, csak adják oda neked. 🤣
2022. szept. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
41%
Fizeti * Bocsánat, autocorrekt. 🥲
2022. szept. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
83%
Érdekes, hogy pont akkor akart megint találkozni, mikor 18 lettél. Gondolom az is közrejátszott, hogy ki akart bújni a gyerektartás alól. A helyedben több esélyt nem adnék neki. Lelép, elutasít, majd amikor már nem lenne anyagi kötelezettsége irántad, hirtelen belemegy, hogy talizzatok. Aztán kiderül, hogy kamuzott az új családnak. Remélem a nője elgondolkodik rajta, hogy mennyire érte meg olyan hapsinak gyereket csinálni, aki képes elhagyni őket és kivonni magát a felelősség alól.
2022. szept. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos ha már ennyi ideje együtt vannak, elhagyni már nem fogja, hiszen velük meg ott maradt.


Érdekelne, h velük miért igen, ha a posztolót csak úgy elhagyta....

2022. szept. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
25%
15. Azóta rájött, hogy szeretne családban élni.
2022. szept. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
65%

"Jogosan haragszom apámra?"


Ő nem az apád, az apa teljesen mást jelent. Ne sértsük meg a valódi apákat azzal, hogy egy kalap alá vesszük őket az ilyenekkel.


"de mondták anyáék hogy ne mert csak csalódni fogok."


Legközelebb hallgass rájuk.


"Fel mentem hozzá pestre."


Na már itt ledobta az agyam az ékszíjat, ő akar találkozni veled és még te menj házhoz Pestre, mint egy csomag???? Képes voltál te odautazni? Bakker, hát kaparjon ő, a minimum lett volna hogy ő megy oda, ahova mondod!


"Azt én voltam a bunkó szerinte"


Dehogy voltál te bunkó. Rá kellett volna borítanod az asztalt a qrvájával meg a fattyával együtt. Ha én lettem volna a helyedben, tömegverekedés lett volna. Élve nem húzták volna ki a kezem közül.

Sajnálom, hogy ezt kellett átélned, a legjobb amit tehetsz, hogy elfelejted örökre ezt a férget. Ne akarj vele találkozni, könyörgöm, minek? Tudom miről beszélek, én is hasonlót éltem át. A drága vér szerinti "apám" csak egyszer fog nekem örömet okozni, de akkor nagyot: amikor megdöglik. Alig várom!

2022. szept. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Darius- ***** válasza:
23%
Mi volt az oka annak, hogy apád lelépett ? Ha anyád ebben sehogyan nem bűnös, akkor jogosan haragszol rá. De erről nem írtál. Sok a helyesírási hiba, nézd át a szöveget.
2022. szept. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
34%

18. Na igen, ez is érdekelne.

M2 oldali verzió.

2022. szept. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
89%

Jogosan haragszol.

A sztori ferdítős része ismerős. Mi elzavartuk az apámat, amikor tizenéves voltam, mert anyut lelkileg terrorizálta, engem meg testileg bántalmazott. Aztán az új nőjének és az összes barátjának beadta, hogy a gonosz, "hárpia anyám" eltiltotta tőlem, és mindketten szenvedünk emiatt, de hát sajnos nincs mit tenni. Hiába próbálkozik megenyhíteni - ami azt jelentette, hogy fél évig zaklatott minket, beállt éjszaka a kocsibejárónkra leskelődni meg ilyenek - , "már csak abban reménykedhet, hogy nem nevelnek teljesen ellene".

Ez tipikus felelőtlen sggfej magatartás.

2022. szept. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!