Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hol rontottam el már nagykorú...

Hol rontottam el már nagykorú fiam nevelését ha embergyűlölővé lett?

Figyelt kérdés

Nincs se baráta se batárnője, szabad idejében itthol van és filmeket néz. Mikor próbáltam erről vele beszélni hogy ez nem biztos hogy jó közölte hogy neki aztán senki nem kell, őt hadja békén mindenki, barátság meg úgyse létezik az csak az emberek kihasználása meg neki nem kell nő aki szétterrorizálja meg mindenbe bele szól meg neki úgyse lesz családja és nem fog fattyokat nevelni akik majd úgyis lelépnek 18 évesen.


Majdnem lefordultam a székről és azóta folyamatosan azon jár az eszem hol rontottam el


2022. szept. 30. 19:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
67%
Úgy kell nevelni, hogy az ilyeneket megossza. Mivel te sem vagy tudatos, erre esélyed sem volt.
2022. okt. 2. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen jól látja a világot.

Te pedig elég naív vagy ennyi idősen.

Az, hogy egy család, társas kapcsolat, barátság jól működik nagyon ritka. Kész csoda.

Az emberek hazudozók és felszínesek, ne dőlj be ennek.

2022. okt. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
69%

Együtt érzek vele, azt is tudom, hogy az egyetlen kiút ebből, ha az ember tényleg megtanul hinni önmagában, ezen az úton vagyok már legalább 10-15 éve vagyis keresgélem, de nem egyszerű


Hogy hol rontottad el? Igazából szerintem sehol, csak akkor a generációs különbség közöttetek, hogy nem érezte magát biztonságban beszélni veled bármi mélyebb témáról ami az embereket és az ellenkező nemet illeti


Nekem pl sosem jutott eszemben a szexről beszélni a szüleimmel mindig cikinek tartották, ha meg egyszer is lebuktam volna recskázáskor az ultra ciki lett volna, olyan szinten, hogy lehet el is költöztem volna onnan már másnap


Ha valamelyik oldaláról ilyen szintű elutasítást érez önmagában ( a nevelése miatt ) akkor szerintem az vezet el ide


29f

2022. okt. 3. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!