Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mennyi idő alatt...

Szülők! Mennyi idő alatt tennétek ki az utcára a huszonéves gyereketeket, ha bejelenté ezt?

Figyelt kérdés
Fogjuk rá, hogy van egy huszonéves fiatok, aki még veletek él és dolgozó ember. Egyszer csak úgy jön haza, hogy felmondott a munkahelyén és innentől eldöntötte, hogy ő soha többé nem akar dolgozni, mert a dolgozást, mint entitást nem akarja soha többé az élete részének tekinteni így soha többé nem fog egy fillér bevételt sem szerezni magának és nem fog dolgozni semmit. Nagy valószínűleg ha utcára rakod sem változna meg a véleménye a dolgokról és lehet belehalna, mert még hajléktalanként sem kukázik vagy semmit nem tenne, hogy pénzt/élelmet szerezzen magának.

2022. okt. 19. 17:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 A kérdező kommentje:
Ilyen kérdést nem tettem még fel. Mások véleményére voltam kíváncsi hogy ki mikor tenné ki. Annál meg azt akartam tudni hogyan közöljem a dolgokat. Kettő teljesen más tészta.
2022. okt. 19. 19:20
 42/72 anonim ***** válasza:
87%
Az enyém egész jó. Kicsit álmosító volt, délután kidőltem a kutyával egy órácskára. Kicsit még bosszankodok, hogy a lottó ötven forinttal drágult, de ugye csak egyszer kell bejönnie... :'D
2022. okt. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
87%

Tegnap szúrattam migrén piercinget, mert már egy hete gyötrődöm.Eddig a jobb oldala fájt, oda rakattam be. Mára a bal fele fák 😅 Szóval fél siker. Eddig nem használ de nekem nagyon tetszik 😁

A gyerekeim is a szokottnál őrültebbek szóval valami van a levegőben.

2022. okt. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
77%
És neked milyen napod volt #40?
2022. okt. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
73%
Neked nem mindegy? Ha anyád egy hét múlva akar kirakni, majd azt mondod neki, hogy mások szülei bezzeg várnának legalább három hetet? Ami nálatok van, az a ti ügyeket. Ha te nem mégy dolgozni, akkor rak ki, amikor akar, aztán vagy megjön az eszed, vagy mehetsz az utcára királykodni hajléktalanként.
2022. okt. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
84%
Na, az tök klassz! Én ma kiváltottam a pajzsmirigy gyógyszereimet, most pedig a holnapi matek dolgozatra készülök! Picit bonyolult a logaritmus, de nem katasztrófa 🥰
2022. okt. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 A kérdező kommentje:
Emberek akik élvezik a wage slave életet. Hihetetlen ilyet látni.
2022. okt. 19. 19:33
 48/72 anonim ***** válasza:
85%

Basszus azokat de utáltam. Van ami nem nem hiányzik a sulis éveimből.

Sok sikert a dogádhoz. Szorítok majd 😉

2022. okt. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
85%
Sok sikert a dolgozathoz! :D
2022. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:
85%
Holnap megint anyád nevében kérdezed meg?
2022. okt. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!