Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mennyi idő alatt...

Szülők! Mennyi idő alatt tennétek ki az utcára a huszonéves gyereketeket, ha bejelenté ezt?

Figyelt kérdés
Fogjuk rá, hogy van egy huszonéves fiatok, aki még veletek él és dolgozó ember. Egyszer csak úgy jön haza, hogy felmondott a munkahelyén és innentől eldöntötte, hogy ő soha többé nem akar dolgozni, mert a dolgozást, mint entitást nem akarja soha többé az élete részének tekinteni így soha többé nem fog egy fillér bevételt sem szerezni magának és nem fog dolgozni semmit. Nagy valószínűleg ha utcára rakod sem változna meg a véleménye a dolgokról és lehet belehalna, mert még hajléktalanként sem kukázik vagy semmit nem tenne, hogy pénzt/élelmet szerezzen magának.

2022. okt. 19. 17:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
89%

Jaj Martin, én szivárogtattam ki az üzenetet, amiben kiderült, hogy nincs is semmiféle repjegyed. Nekem nagy mérgesen azt mondtad, soha többet nem fogsz kérdést kiírni, hát csak eddig bírtad? :(


Amúgy örülök, hogy mindenkinek tűrhetően telik a napja, sok sikert akiknek kell, jobbulást akiknek az kell:))

2022. okt. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 A kérdező kommentje:
Van repjegyem kég mindig...
2022. okt. 19. 21:40
 53/72 anonim ***** válasza:
88%
Végül is mindegy. Úgysem bírod ki, hogy ne feltűnősködj, lesz itt még kérdésed.
2022. okt. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
90%

"Elsején sajnos mennem kell itthonról, 2 hétig fagyoskodni fogok kint amíg nem jön a gép..."


Akkor abban a 2 hétben csinálj úgy, mint Tom Hanks a Terminál című filmben, csöveskedj a reptéren.

Csak te a tenerifei járatot várod, nem azt, hogy Krakozhiában béke legyen. 😅

2022. okt. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon komoly elveid vannak, de nyilván ismered a társadalom működését, tudod, hogy fizetni kell mindenért, pl azért is, hogy tudj ide írni. Szóval ezekkel a komoly elvekkel azt is tudnod kell, hogy nem hozhatod a szüleidet ilyen helyzetbe. Egyedül kell megvalósítanod az elképzelésedet. Én a helyedben most elmennék otthonról, nem is értem, hogy mit vársz az 1 hónaptól.
2022. okt. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
78%

Én azt nem értem, hogy utalhatod ennyire a munkát...

Most belegondoltam, mi lenne ha elveszíteném a jelenlegi munkahelyem (6-éve dolgozom itt) és az nekem konkrétan érzelmi válság lenne.

Miért nem próbálsz ki többféle munkát? Én is sok helyen dolgoztam már, a végzettségem nem az összes munkahelyemhez passzolt, anno rosszul választottam és fogalmam sem volt mit szeretnék csinálni, mivel szeretnék foglalkozni.

Nem te vagy egyedül a világon, aki rettenetesen gyűlöli a munkahelyét, mi a francért nem vállalsz el mást?

2022. okt. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
81%

De ha home officeban dolgozol,akkor honnan tudsz hazajonni, hogy elmond a szüleidnek a dolgot?

Én ha nem akarnék dolgozni akkor kitanúlmányoznám a nyugati országok szociális háloját és kihasználnám valamelyikét, Németorszagban tudom,hogy jó, bár legalább 12 hónapot le kell dolgozz,de ennyit megérné fektetni a jövődbe, azután eleldegélnél segélyen, lakást is fizetik.


De ha az utcán akarsz élni, ugyancsak Németországban, gyűjthetsz palackokat, bár elég sokan csinálják, és a jobb helyek már foglaltak, pl. repterek, állomások, de egy 20-30 eurós kondi bérletet össze tudsz kukászni.


A másik,kukázhatsz kidobott dolgokat és eladod, én is hazaviszem ha meglátok valami jót, a múltkor megláttam éjjel

(nappal azért nem csinálnék ilyent) egy gázas grill sűtőt, hazavittem majd eladtam 40 euróért, de ezt csövesként nehéz megcsinálni, ki vesz bármit is egy csövestől.

2022. okt. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 A kérdező kommentje:
Holnap nagy nap. Kezdődik a hajléktalanságom. Kicsit félek, kicsit izgulok.
2022. okt. 31. 08:03
 59/72 anonim ***** válasza:
85%
Félj inkább. Majd mikor egy padon ücsörögsz az 5 fokban, akkor jusson eszedbe hogy mekkora hülye vagy.
2022. okt. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
100%
Majd részletes beszámolót kérünk a kalandjaidról!
2022. okt. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!