Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kezelitek, ha a szülőtö...

Hogyan kezelitek, ha a szülőtök jóval butább nálatok?

Figyelt kérdés

Édesanyám 50+ éves, én közelítek a 30-hoz. Sajnos a legutóbbi butasága után be kellett lássam, hogy anyám nem okos. Sőt, sajnos buta. Nagyon fáj, nehezen viselem, mert nagyon szeretem őt, de muszáj volt belátnom, hogy ez a helyzet. Magamat sem tartom okosnak, de azért valamennyire értelmesnek igen.


Történt ugyanis, hogy éjjel látott valami fényt beszűrődni az ablakon, és ő kitalálta, hogy BIZTOS a szomszéd volt, bejött a kertünkbe szétnézni, és ő azt is tudja mit nézett és miért.


Mikor reggel elmesélte nekem ezt a sztorit, teljesen kiakadtam. Mondan neki, hogy oké anya, elhiszem, hogy láttál egy fényt, de ne gyanúsítgassunk már egyből egy konkrét személyt. Illetve elfogadnám, ha filózna rajta, hogy vajon mi lehett, ki lehetett, de ő már tényként közli, biztosra állítja a dolog minden részletét, elhiteti magával is, amit kitalál, mindezt egyetlen pici fényforrás miatt.

Aztán jött a hab a tortára, ő ezt ki is írta egy Facebook csoportba, mondanom sem kell, tele helyesírási hibákkal, csúnya szavakkal, agresszív hangvétellel. Természetesen a kommentelők most őt támadják, sajnos jogosan.


Nekem ez nagyon fáj, hogy ilyen butaságokat csinál, illetve, hogy most emiatt támadják is őt, de mit tehetnék... felnőtt ember. Nem tudom hogyan kezeljem.


2022. okt. 23. 16:46
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
5%
Ó drága, nyári gyermekem... szégyenled anyut, ugye?
2022. okt. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
17%

Lehet jézust látta

Vagy csak álmodott

2022. okt. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
78%
Minden közrejátszhat, persze, az is.
2022. okt. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
18%

38


Miért, az nem mánia, hogy elhiszi a covid összeesküvést, vagy hogy permeteznek minket, meg a hasonló faxságokat? :) Hogy minden mögött valami nagy háttérhatalom van?


Alacsony IQ-nak hívják és öregedésnek.

Persze előfordulnak elmebetegek is, de azok általában már fiatalon is szellemi problémákkal küszködtek.

2022. okt. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
86%
Bakker, miért lenne már üldözési mania? A legkezenfekvobb gondolat jutott eszébe. Kicsit eltulozta azzal, hogy kb nyilvanossa tette, de ennél többet nem kell bele látni.
2022. okt. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
78%
Az, hogy nincs munkája, depresszióhoz vezethet, abból pedig bármi lehet...
2022. okt. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 A kérdező kommentje:

#45

Igazad lehet! Bízom benne, hogy csak túlreagáltam én is ezt a dolgot, és semmi baja anyunak.

2022. okt. 23. 18:58
 48/61 anonim ***** válasza:
69%
Nincs hát.
2022. okt. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
69%
Túl sokat gépezik. Moccantsd ki. Legyél vele többet, addig se a gépet nyomja. Minél ingerszegényebb a környezete, annál inkább a facén fogja megtalálni azokat, akik meghallgatják - és akkor ez lesz belőle.
2022. okt. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 A kérdező kommentje:

#49

Neked is teljesen igazad van! Köszönöm a válaszokat

2022. okt. 23. 19:03
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!