Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Terhes vagyok és lány lesz,...

Terhes vagyok és lány lesz, picit megijedtem? A párkapcsolati problémák. Tapasztalat? Tanács?

Figyelt kérdés

Elvileg ugye apja-lánya, anyja-fia. És picit félek, jobban fogja szeretni? Én majd kimaradok? Félek őszintén szólva. Engem nem a szüleim neveltek, de nagy szeretet kaptam.

Nekem sosem volt fontos, hogy minden új legyen, hogy fuvarozzanak, stb. (Persze amit tudtak megadtak)

Most a párom, pedig olyan mintha lenézne amiatt, hogy én nem tartom fontosnak, hogy mindent újonnan vegyünk. Persze ezt nem mondja ki, de ez jön le belőle.

Akár használt is lehetne. Én a jogsit sem tartom fontosnak, mindent megoldottam eddig is nélküle. De ugye ő nem szeretné, ha majd tömegközlekedne a gyermekünk. Amikor mondtam, hogy miért ne, az volt a válasz, hogy mert nem kell, illetve hogy én nem akarok mindent megadni neki. De ez nem igaz. Egyébként néha használtan jobbat lehet venni, mint újan.

Amikor szóba került, hogy (szinte) a testvéremnek majd odaadjuk a babát az ölébe, hát... Mi lett belőle: Én nem féltem.. Nagyon rosszul esett.



2022. nov. 2. 10:35
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
20%
Hát ti már fel is neveltetek a gyereket. Nem vagytok normálisak. Gyereket megélni kell , nem félni tőle.
2022. nov. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
0%

:D


Jaja, és fel se merül a fejében, hogy mondjuk egy éves kora előtt egyszercsak megfullad álmába...

2022. nov. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

Azért egy-két komment undorító. El kéne gondolkodni. Hüvely vágást, gyermekhalált írni egy ismeretlennek, főleg úgy hogy poénosnak érzed... Szánalmas. A másik szépség a 22-es kommentelő..


Mindenesetre a segítő kommenteket köszönöm!

2022. nov. 2. 15:45
 24/39 anonim ***** válasza:
21%

Nem az a poén, hanem az, hogy minden marhaság miatt tudsz aggódni, csak a realitást kerülöd el!


Benne van a pakliban!


Készülj fel inkább a legrosszabbra is, minthogy tönkremenjen az életed!

2022. nov. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerekem van akiknek én vagyok minden pedig 2 fiú igaz már nagykorúak és a lányomnak én az anya kedvenc.
2022. nov. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
74%
24-es ekkora hülyét mint te a hátán nem hordott a Föld
2022. nov. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, de hogy a szüleidnél okosabb vagyok az biztos, te talán eléred az ő szintjüket, de nem biztos.
2022. nov. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
11%
Ne haragudj már, de hány évesek vagytok? Olyan gyerekesen írsz, még olyan gyerekesen gondolkodtok, hogy hihetetlen.
2022. nov. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
0%

A kérdésre próbálok válaszolni!

Nem tehetek róla, hogy gyerekesnek tűnik!

2022. nov. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Minden szülő aggódik, néha túlzottan is.
2022. nov. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!