Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Terhes vagyok és lány lesz,...

Terhes vagyok és lány lesz, picit megijedtem? A párkapcsolati problémák. Tapasztalat? Tanács?

Figyelt kérdés

Elvileg ugye apja-lánya, anyja-fia. És picit félek, jobban fogja szeretni? Én majd kimaradok? Félek őszintén szólva. Engem nem a szüleim neveltek, de nagy szeretet kaptam.

Nekem sosem volt fontos, hogy minden új legyen, hogy fuvarozzanak, stb. (Persze amit tudtak megadtak)

Most a párom, pedig olyan mintha lenézne amiatt, hogy én nem tartom fontosnak, hogy mindent újonnan vegyünk. Persze ezt nem mondja ki, de ez jön le belőle.

Akár használt is lehetne. Én a jogsit sem tartom fontosnak, mindent megoldottam eddig is nélküle. De ugye ő nem szeretné, ha majd tömegközlekedne a gyermekünk. Amikor mondtam, hogy miért ne, az volt a válasz, hogy mert nem kell, illetve hogy én nem akarok mindent megadni neki. De ez nem igaz. Egyébként néha használtan jobbat lehet venni, mint újan.

Amikor szóba került, hogy (szinte) a testvéremnek majd odaadjuk a babát az ölébe, hát... Mi lett belőle: Én nem féltem.. Nagyon rosszul esett.



2022. nov. 2. 10:35
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
25%
Ja csak ez az aggódás már nem a realitás talaján van, ettől sokkal triviálisabb dolgok is végzetesek lehetnek és egyszerűbb lenne felkészülni rájuk mint arra, hogy "melyik egyetemre fog bejutni majd a gyerek" stb...
2022. nov. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
18%

Heimlich műfogás, szívmasszás, lélegeztetés megy már amúgy?

Ha a kölköd benyel egy vaddarazsat, be tudnád intubálni, hogy ne fulladjon meg mire kiér a mentő?


Na ezeken kéne agyalni inkább meg megtanulni!

2022. nov. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
36%
Nemtom mondom, engem már 9 évesen megrázott az áram egy sima piskótakábel sérült szigetelése miatt, osztálytársamnak a képébe robbant az olajkályha, egy életre megégett, biztos manapság minden lazább meg biztonságosabb...
2022. nov. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

Azért itt a nagy anyukákat úgy megnézném!

Törlöm a kérdést. Nekem erre a rosszindulatra egyáltalán nincs szükségem.

Mégegyszer köszi a normális válaszokat.:)

2022. nov. 2. 22:13
 35/39 anonim ***** válasza:
26%

Én még csak apukajelölt vagyok, de már van elsősegély vizsgám, és tudok vénát is szúrni.

Nem esek pénikba mondjuk egy ütőeres vérzésnél.


Jópár "mintaszülő" ájultan esne össze kb...

2022. nov. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
15%

Egy ilyen fos kapcsolatba minek gyerek?


De komolyan... a barátod minimálisan sem tisztel. Lenéz, beszólogat, etc. etc.

2022. nov. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
30%

Hüvely vágást, gyermekhalált írni egy ismeretlennek - bocsánat, de a gátmetszés és a SIDS bizony nem is olyan ritka dolgok.


A gátmetszés ("hüvelyvágás" a te szóhasználatodban) a legtöbb szülés során előfordul, és a hirtelen csecsemőhalál is megeshet. Ritka, de azt ez nem vigasztalja, akinek tényleg meghalt a gyereke benne.


Nem a hülye jogsin kéne rugózni, meg a használt dolgokon, hanem szülésfelkészítőre menni, olvasgatni, bababiztossá tenni a lakást, ha kell egészségügyi festeni, etc etc.


A jogsi-bkv kérdés, tök husazdrangú egyenlőre.

2022. nov. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
25%
És lepontozhatod, akik ezeket írják, de ALAP, hogy ezeket tudod. Többek között pl újraéleszteni IS.
2022. nov. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
18%
De tipikus, és nagyon szomorú, hogy megsértődsz a valóban hasznos válaszokon :(
2022. nov. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!