Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más családokban is úgy tekinte...

Más családokban is úgy tekintenek a lányokra/lányunokára, mint ingyenes idõskori ápolóra?

Figyelt kérdés

[link]


Èn magamat látom ebben a nõben, illetve azt, aki lehettem volna, ha nem álltam volna ki magamért idõben.

De kérdés, hogy a 21. században mennyire elvaras egy lanytol, hogy két utcával odébb költözzön, és a legszebb éveiben gyereket neveljen és idõseket szórakoztasson


2022. nov. 10. 11:09
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
17%
Retkes férfiak... ez aranyos. Sajnálni való vagy 29.
2022. nov. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
11%

én nem pontoztam senkit, soha nem teszem.


29: és a meleg fiatalabb fiúk / férfiak is elég szép arányban vannak. de ha már ápolás, akkor elmegy Ausztriába 5x annyi pénzért, és abból fizet ő maga is egy női ápolót. jó kérdés ez a téma, de azért olykor mégiscsak felbukkannak a női vs férfi szerepek. bármennyire tiltakozunk a gendersemlegesség ellen, itt egy jó példa. vajon miért alakult ez így?

még egy szakrendelői férfi ápolóra / asszisztensre is furán néznek a legtöbben! akkor egy házi ápolói munkakörben?

2022. nov. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
84%
26: egyik véglet se jó helyzet. úgy gondolom, semmi sincs ok nélkül, ha ennyire nem érdekelte őket semmi veled kapcsolatban, ott érdemes lenne szétnézni az (nagy valószínűséggel nem is tudatos) okokat illetően. csak persze minek. ha ez magától nem alakul másképp, akkor így ennyi idő után már nem fog megváltozni.
2022. nov. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
92%

Általában a meny ez, bár, hogyha a saját szülő rokkan, akkor a lány (ha van).


A szüleim is pedzegették egy időben, megmondtam, hogy bocs, külföldön élek lassan 10 éve, innen nem tervezek hazajönni. Azért meg főleg nem, hogy esetleg 5+ éveig ápolgassam őket.


Van nyugdíjuk - nem is kevés a mai viszonylatban -, úgyhogy fogadunk ápolót, vagy nézünk egy szimpatikus otthont.


Nem tetszett nekik, de sajnálom. Tudom, mivel jár egy demens, vagy lerokkant ember gondozása, mert dolgoztam is olyan helyen. Elég hamar eljöttem (nem bírtam lelkileg, pedig ők "idegenek voltak") és inkább bébiszitterkedek, mert teljesen más a kettő.

2022. nov. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
92%

12-es ALAP, hogy gondozok egy csecsemőt, vagy akár egy macskát, hogyha VÁLLALTAM őt (saját akaratból!).


A szülőt nem én vállaltam, nem az én döntésem, hogy gyorsan szülök egy 60 éves demens apukát.

2022. nov. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
88%

hanem alapvető dolog ha rászorul - nem az.


Alapvető dolog, hogy neveljem a SAJÁT gyerekemet, a SAJÁT családomról gondoskodjak, ami a (házas)pár és a gyerekek (ha van), állatok, esetleg kert, udvar.

2022. nov. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
73%

34

jó csak azért a magyar valóságot is vedd figyelembe. az otthonba küldés nagyjából egyenlő a halálos ítélettel. úgyhogy ha anyagilag megteheti, akkor mindenképp a háziápoló a megoldás.

2022. nov. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
72%
Hát, nem járnànak jól.. szerintem ez függ a lány szemèlykségètől is meg a szűlőkkel való kapcsolattó
2022. nov. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
72%
Kapcsolattól*
2022. nov. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
72%
Nem csak a lányok...
2022. nov. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!