Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha nem akar elköltözn...

Normális ha nem akar elköltözni a 20 éves lányom?

Figyelt kérdés
Nemrég lett 20 éves a lányom, első éves az egyetemen. Meggyőztem anyukám , hogy neki adjuk azt a lakást ami jelenleg anyukámé és ki van adva, oda költözhetne és a rezsit is fizetném. De amikor felhoztam neki ezt az ötletet, teljesen kiakadt hogy még gyerek és nem fog elköltözni, én pedig már 18 éves koromban azt terveztem hogy hova , mikor költözhetek és 19 évesen már fel is költöztem Budapestre. Szerintem ebben a korban már ideje a saját lábára állnia, tanuljon egy kis önállóságot. De hallani sem akar róla, azt mondta, majd 25-26 évesen ráér.

2023. jan. 4. 17:30
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
9%
Esti mese.
2023. jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
94%

Nincs is saját jövedelme. Ok hogy a rezsit fizeted, és miből él???!


Kérdem ezt én, úgy, hogy én is 18 évesen költöztem el otthonról.


Vagy útban van?

2023. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
92%
Én csak azt nem értem, hogy neked mi közöd anyád lakásához? Bérlő lakik benne, aki rendszeresen fizet a használatért, ez kiesne anyukádnak, a bérlők meg kereshetnének másikat, ami elég szívás. A lányod meg eleve nem akar elköltözni, tehát miért is jó most ez a szarkavarás?
2023. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim válasza:
93%
Örülj, hogy a lányod veled van még. Lehet félne egyedül a lakásban / házban, otthon érzi magát biztonságban, ezer oka lehet. A lényeg, hogy szeret otthon lenni.
2023. jan. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
93%
Miből tartaná fenn magát? Keresete van? Ha van, biztos lehet benne, hogy egy hónap múlva is meglesz?
2023. jan. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

O egy teljesen mas generacio...

Ti 26 evesen mar lakassal / hazzal hazason gyerekkel altatok.

Mig mi, meg az o generacioja 28 eves koraban kezdi altakaban az elso munkat egyetem utan..


En 21 eves koromig laktam otthon es utanna is csak azer mentem el mert kulfoldon tanultam de alig vartam hogy haza mehessek mindig es a mai napig banom hogy nem maradtam otthon es jartam ott egyetemre, egyzmszerubb lett volna tuti.


Megertem ot. Es szerintem fogadd el az o tempojat es tamogasd.

Az hogy te fizeted a rezsit pedig szuper kedves ajanlat es lehet 1 ev mulva visszaterhettek erre

2023. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

"Nemrég lett 20 éves a lányom ... én pedig már 18 éves koromban azt terveztem hogy hova , mikor költözhetek"

Az elmúlt két évben még nem tűnt fel, hogy a te lányod nem tart még itt?


"Szerintem ebben a korban már ideje a saját lábára állnia, tanuljon egy kis önállóságot."

Szerintem meg nem ebben a korban kéne hirtelen elkezdened önállóságra tanítani, hanem az elmúlt 20 évben fokozatosan kellett volna.


Egyébként igen, teljesen normális, ha nincs még mehetnékje. Örülj neki! Ha azt érzi rajtad, hogy meg akarsz szabadulni tőle, talán hamarosan úgy lelép (esetleg plusz még egy túl korai párkapcsolatba is belehajszolva magát), hogy vissza se néz, aztán várhatod, hogy rád nyissa az ajtót...

2023. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Párszáz éve meg 16 évesen már férjhez is mentek, és gyereket is szültek.

Normális az, hogy te csak 19 évesen költöztél el?

2023. jan. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
65%

Minden ember más és más. Van aki el akar költözni, van aki nem. Ezt el kell fogadni.

Szerintem egyébként ez nem normális, lehet valamiért fél, és azért nem akar menni. Én tuti mennék, ha lehetne!

2023. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
67%
Basszus de irigylem, kapnék egy lakást és a rezsit is fizetnék? Dömperrel sem lehetne engem onnan kitenni ha jó hely. De ugyebár nem vagyunk egyformák szóval normális.
2023. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!