Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kisgyermeket várok, de Édesany...

Kisgyermeket várok, de Édesanyám bele szól a jövőmbe?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta vágyom egy Kisbabára, és most áldott állapodba kerültem. Az Édesanyám nem örül ennek és azt akarja vetessem el, vagy adjam örökbe. Mindez azért, mert a Kedvesem nős. Mi már rég meg beszéltük, hogy nem szereti a feleségét és elfog tőle válni. De Édesanyám el ereszti a füle mellett és nem érdekli hogy szeretjük egymást. Szerinte a Kedvesem rossz ember és becsap. Azt is mondja rá hogy aggressziv, ami nem igaz. Egyetlen egyszer adott egy pofont de ez azóta sem fordult elő és nemis fog, ezt meg igérte.

De nagyon rossz hogy így megromlott a kapcsolatunk Édesanyámmal, hiszen mégis Ő az Édesanyám. Mit tennétek ilyen helyzetben?

8 hkm



2023. jan. 20. 21:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/201 anonim ***** válasza:
97%

Oké, egyértelmű kamu kérdés, de menjünk bele a játékba: Ha ilyen lennék, akkor keresnék egy időkaput, hogy visszamenjek csecsemőkoromba, és máshogy nőnék fel.

Anyukának totál igaza lenne ebben az alternatív univerzumban.

2023. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/201 anonim ***** válasza:
72%
Semleges színű babacipőt rendelnék, gondolom, nem te akarod eldönteni, hogy a gyerek majd milyen neműnek óhajtja érezni magát.
2023. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/201 anonim ***** válasza:
98%

16: Megbeszélném a férfivel.

Mivel 3 hét van megszervezni az abortuszt, nem is vártam volna eddig a megbeszéléssel. Szükségem lenne a reakciója ismeretében időre a döntéshez. És neki is szüksége volna.

Meg már régen számon kértem volna rajta a válást, vagy léptem volna bármit, amiből kiderül, hogy kit vesz hülyére a több szereplő közül.

Ez egy tisztázatlan kapcsolatrendszer.

2023. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/201 A kérdező kommentje:
Én nagyon örülök a Babának, minden képpen megszülöm.
2023. jan. 20. 21:49
 25/201 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy fogom neki elmondani neki hogy azt odaadom neki plusz a lufikkal lesz fel diszitve a lakás."

Hát, azért ennyi energiát ne ölj bele, amíg nem vagy biztos benne, hogy jól fogadja. Ez neki csak problémát okoz az életében.


"A Kedvesem biztosan nagyon örülni fog, sokszor mondta már h szereti a Gyermekeket."

A "szereti a gyerekeket" meg az "akar gyereket" nem ugyanaz. Én meg az elefántokat szeretem, de azért nem tartanék otthon. Arról nem is beszélve, hogy ez a "szeretem a gyerekeket" a standard butatyúk-etető táp, amitől a pasi áldott jó léleknek tűnik a naiv csajszi szemében.

2023. jan. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/201 anonim ***** válasza:
100%
Én már a "kisgyermeket" várok résznél kiégtem :D :D
2023. jan. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/201 anonim ***** válasza:
100%

"Ti mit tennétek, ez volt a kérdés!"


Felkészülnék arra lelkileg, hogy a nős szeretőm egyáltalán nem fog örülni a babának, aki feltehetőleg nem közös döntésünk gyümölcse, és lélekben, illetve praktikus szempontok szerint felkészülnék arra, hogy egyedülálló anya leszek.


Ha nem troll vagy, akkor félelmetesen naiv vagy szerintem.


Van saját lakásod, és annyi jövedelmed, hogy anyagilag tudsz majd magatokról gondoskodni?

2023. jan. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/201 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog elválni,és nem fog örülni a gyereknek.Én mit tennék?Elvetetném a gyereket,és befejezném a kapcsolatot a nös férfival,ugyanis te most pont annyira vagy gerinctelen,mint ő a feleség3vel szemben.Ha nem szereti,elválik,utána kezd új kapcsolatba.Ez a gerinces módja a dolgoknak,főleg,ha nagyok a gyerekek,és már rájuk sem lehet fogni,hogy miattuk nem gusztustalan amit csináltok.
2023. jan. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/201 anonim ***** válasza:
100%
Péntek esti troll.
2023. jan. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/201 anonim ***** válasza:
97%
24: Jó, ha eldöntöttél mindent, mért van szükséged a tanácsokra?
2023. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!